Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elrontottam az egesz eletemet?

Elrontottam az egesz eletemet?

Figyelt kérdés

Nagyon elrontottam a hetedik osztalyt...

Az atlagom 3,00 a rendes tantargyakbol

Ha mindent bele szamitunk

akkor 3,44

Igen az en hibam, lusta voltam:/ Viszont ha a nyolcadik felevem 4es 5os lenne akkor meg felvehetnek jo suliba? Meg persze ha a felvetelit is jol irom meg. Nagyon ketsegbe vagyok esve valaki nyugtasson meg:(


2019. jún. 16. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, még semmit nem rontottál el véglegesen, csak időlegesen.
2019. jún. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyik haverom mindig kettes volt mindenből mert sz*rt rá, egyetemen meg tanult és mindenből ötös lett, dicserettel egy nagyon nehéz szakon, szóval nyugi, hosszú távon egyáltalán nem.
2019. jún. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, felvehetnek.

De akkor sem kell félned, ha nem erős gimibe vesznek fel. Én sem jártam erős gimibe, csak egy évig, mert költöztünk, utána pedig nem volt lehetőségem jó helyre jelentkezni ott.

Mégis bekerültem arra a szakra, amire akartam, színötös érettségivel.


Ne aggódj, nem fog ezen múlni semmi. Szó szerint semmi.

2019. jún. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha esetleg a tanulmányi eredményed miatt nem sikerülne jövőre érettségit is adó iskolába bekerülnöd, az sem feltétlenül baj. Tanulhatsz egy szakmát, s 16 éves kornál idősebbként már jogod lesz munka mellett esti gimnáziumba járni, ami 3 év alatt érettségihez juttat. Onnantól pedig minden ajtó nyitva áll számodra, akár diplomát is szerezhetsz. Egyszóval véglegesen nem rontottál el semmit, még akkor sem, ha esetleg a 8. osztály sem sikerülne. De azért próbáld összeszedni magad jövőre, ha másért nem, hát azért, hogy pozitívabban értékeld magad. Már most nyáron elkezdhetsz ismételni egy kicsit, önszorgalomból, hogy könnyeben menjen a szeptemberi kezdés. Sok sikert!
2019. jún. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Huhh:D Koszonom szepen mindenkinek a valaszokat, nem tudjatok elkepzelni higy most mennyire meg nyugodtam:)
2019. jún. 16. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!