Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért fújják fel annyira a...

Miért fújják fel annyira a diplomaosztót egyes emberek? Miért "ciki", ha én később veszem át a tanulmányi csoport irodájában?

Figyelt kérdés

Másoddiplomám. Az első diplomaosztómon voltam az ünnepségen, de számomra ez is csak egy nap az életemben.


Igen, örülök, hogy megvan a diplomám és már jelentkeztem is másik képzésre, mert szükségét érzem, hogy képezzem magam.

De nem értem azt, hogy miért érezzem cikinek, hogy a diplomát nem ünnepélyes keretek közt veszem át...


Közöttetek is van olyan, aki utólag vette át a diplomáját? Miért alakult úgy neked?


2019. jún. 19. 16:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Muszáj volt elmennem az ünnepségre, de kifejezetten kértem a családtagokat, hogy ne jöjjenek el. Nem volt gáz. Gyorsan le akartam zavarni az egészet. A képzés közben sokszor voltunk elégedetlenek, ezért álságosnak éreztem egy "jaj de jók vagyunk" szöveget végighallgatni.
2019. jún. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

#1


Köszönöm a választ!

Megkérdezhetem, hogy miért volt "muszáj" elmenned az ünnepségre?

Nekünk a levélben írták, hogy ha valaki nem tud/akar részt venni, az jelezze időben. Tehát nálunk van választási lehetőség.

Köszönöm szépen a válaszodat!

2019. jún. 19. 16:24
 3/12 Vodafonelive ***** válasza:
100%

Kezet foghatunk, én sem megyek pénteken a mesterképzésesre. 😃

Nem fogok ezért 1000+ km-t utazni megint. TO meg nem küldi el postán haza, átvenni csak meghatalmazással lehet, úgyhogy kehet sokáig ott fog csücsülni.

2019. jún. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak a TO-n vettem át, teljesen normális. Nem kell a felhajtás.
2019. jún. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#3 Vodafonelive


Én viszonylag közel lakom, de a tömegközlekedés miatt több, mint a fél napom oda lenne... 3 percért (átvétel, kattintgatás). Nem szeretem én a felhajtást, jobb nyugiban átvenni. :)


Van vmi köze a felhasználói nevednek a Vodafone-hoz? :)

2019. jún. 19. 17:48
 6/12 A kérdező kommentje:

#4

Köszönöm a Te válaszodat is! :)

Irány majd a TO, amikor arra járok és éppen nyitva lesz.

2019. jún. 19. 17:49
 7/12 Vodafonelive ***** válasza:
100%

Hm, a kérdéses intézmény nem a SZIE lenne? Mert ott tvalóban írtak erről emailt 2 hete és a vasútállomást is szétbombázták pillanatnyilag.

Mióta mobiltelefonom van (2005) azóta egy telefonszámom van a T-Mobilenál. Rühelltem akkoriban a Vodafone-t meg a LIVE csomagját, ezért lett ez a név.😃

2019. jún. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#Vodafonelive


Én a ME-re vagyok hivatalos... :)

De a tömegközlekedés errefelé is katasztrofális.


Köszi a felhasználói névvel kapcsolatos válaszodat is.

Akkor ezzel kapcsolatban is egy hajóban evezünk.

2019. jún. 19. 18:11
 9/12 anonim ***** válasza:

én sem mentem el a diplomaosztómra, titkárságon vettem át a diplomám.


hogy miért?

"büfészakot" végeztem főleg szülői nyomásra, és mindig is rosszul voltam az ilyen öltönyös majomkodásoktól.


otthon szülinapozással egybe kötve megünnepeltük (fogjuk rá).

egyébként sem értem, mit kell ezen annyira ünnepelni.

2019. jún. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Én se mentem el. Egyszerűen nem éreztem akkora számnak hogy lett egy diplomám, hogy pestre csődítsem a családot és ujjongjunk. Oké, tanultam sokat meg voltak húzós vizsgaidőszakok, de rajtam kívül több ezren is megcsinálják ugyanezt évente. Itthon szűk körben elmegyünk egy étterembe, a diplomát meg majd átveszem. Nekem ez a közös ünneplés inkább középiskolai ballagásos dolog, de ott más, ott egész nap együtt vagy az osztálytársakkal, "családiasabb" a hangulat. És nekünk az évfolyam egy rinyagép volt, nagy részük már azért sírt ha kicsit többet kellett tanulni, rinyáltak hogy utálják az egyetemet, erre meg ott jópofiznak.
2019. júl. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!