Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért fújják fel annyira a...

Miért fújják fel annyira a diplomaosztót egyes emberek? Miért "ciki", ha én később veszem át a tanulmányi csoport irodájában?

Figyelt kérdés

Másoddiplomám. Az első diplomaosztómon voltam az ünnepségen, de számomra ez is csak egy nap az életemben.


Igen, örülök, hogy megvan a diplomám és már jelentkeztem is másik képzésre, mert szükségét érzem, hogy képezzem magam.

De nem értem azt, hogy miért érezzem cikinek, hogy a diplomát nem ünnepélyes keretek közt veszem át...


Közöttetek is van olyan, aki utólag vette át a diplomáját? Miért alakult úgy neked?


2019. jún. 19. 16:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ettől függetlenül diplomaosztóra menni jó és kell. Ez akkora egy szégyen dolog, hogy valaki nem megy el a SAJÁT diplomaosztójára, amiért évekig kőkeményen (már ha olyan szakot végzett) dolgozott. Gondolj már bele, neked nem lenne élvezetes az, hogy pl. megkapod az orvosi, jogász, mérnöki, informatikus diplomádat főleg akkor, ha a családban te vagy az első aki ilyet szerez? Marha undorító egy dolog ez már csak az egyetemmel szemben is.
2021. dec. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Vodafonelive ***** válasza:
Utolsó, én nem mentem el 2,5 éve. Más vette át a mérnöki mesterdiplomát, annyit is ért. Egyrészt emiatt anno nem érte volna meg Németországból hazajönni másrészt miután megkaptam másnap már a tábortűz gyújtósa volt a diplomamunkámmal egyben. :)
2021. dec. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!