Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha megbukok érettségin azt...

Ha megbukok érettségin azt mikor tudom meg?

Figyelt kérdés

Felelek, és már akkor mondják, vagy fogom érezni, hogy ez bukás?

Esetleg elmondják az eredményhirdetés előtt? Vagy oda nekem is el kell menni és akkor mindenki előtt jelentik be, hogy én megbuktam?



2019. jún. 21. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Az eredményhirdetésen mondják meg, attól eredményhirdetés.

De ha nem húzatnak póttételt, akkor a szóbelin külön átmentél, és ha elég sok pontot szereztél az írásbelin, akkor már nem bukhatsz meg. Póttétel nélkül csak nagyon gyenge írásbelivel lehet bukni.

2019. jún. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm!

Az írásbelim jó lett, remélem nem bukok meg.

2019. jún. 21. 17:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha jó az írásbelid, akkor számíthatsz a tanárok segítségére.
2019. jún. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Remélem segítenek! Már nagyon ideges vagyok, nem tudok aludni.
2019. jún. 22. 05:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Az eredményhírdető értekezleten megtudod az eredményt. Ha esetleg valamilyen méltánytalanság ért akkor 5 napod van jogorvoslati kérelmet benyujtani.

Attól hogy nem húzattak póttételt még simán megbukhatsz (írásbeli 27% szóbeli 14% összesítve 21%) tegnap láttam az egyik csajnál. Ő volt az egyedüli az osztályból aki nem kapott érettségi bizonyítványt.

2019. jún. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!