Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon félek a szóbeli érettsé...

Nagyon félek a szóbeli érettségitől!?

Figyelt kérdés
Idén érettségizek és nagyon félek. Az írásbelitől is nagyon féltem, de azok nem lettek annyira rosszak kb 3-4-es körüliek lettek. Na de jön a szóbeli. Nagyon szégyenlős vagyok, nem szeretek beszélni mások előtt, főleg úgy hogy alig tudok valamit, szinte alig tanultam. Nagyon parázok hogy leblokkolok és nem jut semmi eszembe meg sem tudok majd szólalni(főleg angolból az nagyon nem megy). Aki ilyen helyzetben volt nektek hogy sikerültek? Nem megyek az ötösre semmiből csak legyen már meg.. 19/L

2019. jún. 22. 11:05
 1/10 A kérdező kommentje:
Pénteken lesz egyébként
2019. jún. 22. 11:06
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Ha alig tanultál akkor valós a félelmed. De még lesz egy kis időd bepótolni a hiányosságokat.
2019. jún. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Hát, ha alig tanultál, érthető, hogy félsz, de még nincs minden veszve, ülj neki. Lesz forrás, szöveggyűjtemény, segítő kérdések, a tanár is kérdez majd, ha esetleg leblokkolsz, de hajrá! Hidd el, utána azt fogod mondani, hogy nem volt vészes.
2019. jún. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Hali én kedden szobelizek, en tanulok meg minden a magyar egyszerűen nem marad meg a fejemben, nagyon felek tőle csak át akarok menni de semmi nem nyugtat meg.😔 Sok sikert, remelem mindkettőnknek meg lesz!
2019. jún. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

Nem kell felni, tudom nehez elhinni, de egyetem első hónapja húzósabb mint az egész érettségi. En sem hittem el tavaly.

Üljetek le, nézzétek át, ha nem marad meg inkabb este lefekvés elott csak olvassatok el a húzós részeket. Törinél minden ott van az atlaszban, magyarnál meg vannak minimumok amikre mindent ra lehet húzni; költői képek, háttér, elemzések, stb. A források segítenek es higgyétek el, a tanároknak sem az a céljuk hogy megszivassanak, ok is hárommillió dolgot csinálnának szívesebben mint hogy ott üljenek.

2019. jún. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg töriből van atlasz+kronológia Irodalom irodalmi atlasz,szöveg gyűjtemény, angol nézd át a tételeket meg persze minden tantárgyból sok sikert majd ír hogy hogyan sikerült! :)
2019. jún. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült?
2019. jún. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jó lett szerencsére, tényleg nem volt vészes :)
2019. jún. 29. 10:41
 9/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok sok sikert kívánok a továbbiakban! :)
2019. jún. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2019. jún. 29. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!