Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol gazdasági nyelvvizsgát...

Angol gazdasági nyelvvizsgát szeretnék tenni.6-8 hónap felkészülés elég lehet egy sikeres vizsgához?

Figyelt kérdés

Közép fokon szeretnék levizsgázni.

BME októberben lenne, EuroExam pedig decemberben.

Melyiket érdemes?

Jelenleg szülési szabin vagyok, jövő nyáron vállik aktuálissá az álláskeresés (ha nem megyek vissza a régi helyemre), addig mindenképp leszeretnék vizsgázni. Vagyis ha esetleg ez az őszi vagy téli vizsga nem sikerülne, még mindig lenne egy lehetőség jövő tavasszal.

Jelenleg A2 szinten vagyok. Online tudnék minden nap tanulni és heti 1-2 alkalommal nyelvtanárhoz járni.

Mit gondolsz fel lehet készülni?


2019. márc. 15. 14:16
 1/2 anonim válasza:
Ez nagyban függ attól, hogy milyen a nyekvérzéked, mennyire tanulsz könnyen, de szerintem van rá esély, ha minden nap gyakorolsz és a tanárt is komolyan veszed. Sok sikert! :)
2019. márc. 23. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem simán:)
2022. szept. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!