Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van itt valaki, aki a Pécsi...

Arnold277 kérdése:

Van itt valaki, aki a Pécsi egyetem biológia szakára jár?

Figyelt kérdés
Lenne néhány kérdésem felétek.

2019. jún. 23. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
mint pl?
2019. jún. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Van lehetőség zoológiára, evolúció biológiára szakosodni és kutatni hasonló témákban?
2019. jún. 23. 13:34
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Most zoológia vagy evolúció biológia? És ha zoológia akkor azon belül mi? Persze, ott vannak az állatosok, az ökológusok, ha evolúció akkor inkább genetika.. Hoffmann Gyulát pl én nagyon szerettem, meg kell nézni melyik tanszéken foglalkoznak épp, nekem most gőzöm sincs, már régebben jártam oda, de menj fel a tanszékek weboldalára.
2019. júl. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod. Biológusként végeztél? El tudtál helyezkedni?
2019. júl. 4. 12:56
 5/5 anonim válasza:

Én most fogok végezni BSc-n. Az alapképzésen jelenleg két szakirány van: szupraindividuális és infraindividuális. A szuprásokat szokás kb zoológusként emlegetni, ők alapvetően inkább terepen dolgoznak. Az infrások inkább a "laborpatkány" kategória (az evolúcióbiológia inkább ide tartozik).

Evolúcióbiológia terén Hoffmann tanár úr valóban sokat tud segíteni, alapvetően egy nagyon normális, segítőkész ember.

Ha van még kérdésed, írj nyugodtan privit :)

2019. júl. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!