Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jártatok-e már így? (emelt...

Jártatok-e már így? (emelt szintű érettségi pontszámítás, orbitális átverés! ) Többi lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok! S.O.S. Segítsetek!


Két éve emelt szintű biológia érettségit tettem. Az eredmény 56% - négyes lett. Ez volt a választott tantárgyam, tehát a kötelező tantárgyak mellé ez az eredmény került be a kemény fedeles érettségi bizonyítványba.

Idén újra megcsináltam az emelt bioszt, az eredményem 76% - ötös lett.

Most derült ki, hogy hiába javítóztam, a felvételi pontokba a két évvel ezelőtti négyest, és az idei 76%-ok számítják be, emiatt két pontot bukok.

Én azt hittem, hogyha csinálok egy emelt javítóvizsgát, akkor mind a javított jegyet, mind a jobb százalékot veszik figyelembe, hiszen ezért javítottam.


Segítsetek légyszíves, jártatok-e így, tudtok-e róla hogy ez így van, az interneten nincs feltüntetve, a pontszámító kalkulátorban sincs ilyen lehetőség, az oktatási hivatalt is megkerestem.



2019. júl. 7. 12:59
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Kedves 10/10!


:DD


Nem buktam semmit. Simán esélyes vagyok a bejutásra. Az elv dühít, ami engem Homo Sapiens-t zavar, téged, agyatlan terelgethető birkát pedig csak bégetésre sarkall. Mert te fejet hajtasz, én pedig keresem az okot... Na ez a különbség kettőnk között. ;)

2019. júl. 7. 15:52
 12/12 A kérdező kommentje:
Kedves Gyáva Féreg, aki nyilvánosan nem meri felvállalni a primitív irományát!Látom, a büfészakon nem tanítanak benneteket kulturáltan vitatkozni. ;)
2019. júl. 7. 22:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!