Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták! Ösztöndíjjal...

Egyetemisták! Ösztöndíjjal kapcsolatban ez hogy van?

Figyelt kérdés

A Campus Mundi ösztöndíjról szól a kérdésem. Aki ismeri, az is írhat, aki nem, az is. Azt írják a neten, hogy 2021 a befejezés dátuma.

Nos, most van 2019. Most nyáron nem mehetek vele sehova de az a kérdésem, hogy ha 2021-ben fejezik be, akkor már csak 2020-ban (azaz jövőre) vehetném igénybe?

Vagy 2021-ben is?

És 2021 után semmiképp?


[link]


2019. júl. 14. 19:13
 1/2 A kérdező kommentje:

[link]

Itt azt írják, hogy "Széchenyi 2020".

Ezek szerint ha szeretném igénybe venni (még soha nem tettem) és egy nyáron szeretnék kimenni vele külföldre akkor a jövő nyár az utolsó amikor megtehetem?


Én így értelmezem de érdekel mások tudnak-e biztosat.

2019. júl. 14. 19:17
 2/2 A kérdező kommentje:
Most még jobban összekavarodtam. 2020 van írva a Széchenyi mellé. Ez azt is jelentheti hogy 2020ig kell kimenni ha akarok? Eszerint a jövő nyár nem fér bele. De ahol az van hogy 2021-ig, ott meg úgy értem hogy még jövő nyáron mehetek.
2019. júl. 14. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!