Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések

A kérdés

Leírást kell csinálnom az általam legszebbnek tartott vidékről. Én a tihanyi levendulást választottam. De nem tudom hogy kezdjek neki vagy mit írjak. Valaki tud segíteni?

nov. 22. 23:17  Privát üzenet  

A válaszok

Bevezetés. Néhány szóban miért ezt választottad mi fogott meg benne. Voltál-e már ott.

Tárgyalás. Hol található. Mi a története. Lényegi információk.

Ide jöhet esetleg egy kis érdekesség tágabb témában. Például a levenduláról, mint növényről. Esetleg annak felhasználásáról.

Végül lezárás. Néhány szó ami keretet ad a fentieknek. Ha van különleges könyv vagy egyéb forrás, akkor én ehhez a részhez írnám, hogy akit bővebben érdekel a téma milyen könyvben talál róla még részletesebb információt.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont nov. 22. 23:40 Privát üzenet
Andizsuzsi nevű felhasználó válasza:

Kezdheted azzal, hogy hogyan került a levendula Tihanyba.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont nov. 23. 05:42 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
írunk töriből és kell bele egy végvári harcról fogalmazás. Én az Egri ostromot választottam: Mikor vol? Hol volt? Kik támadtak? Hogyan támadtak? És mi lett az eredmény?...
Az a házifeladatom, hogy a szünetben irjak a kedvenc konyvemrol egy kis összefoglalót, hogy Mirol szól a könyv, en a Csillagainkban a hibát választottam, szóval szerintetek Mirol...
A hobbyról kéne írjak angolul a-s szinten, hobbym a foci, a tánc és a box, de nem tudom megfogalmazni, az kéne bele írjam, h miért választottam stb, kb fél oldal nagyfüzetbe kéne, valaki?
A magyar tanárunk kitalálta, hogy írjunk fogalmazás Az aranyemberből úgy, hogy az egyik szereplő helyébe képzeljük magunkat és E/1-be mutassuk be. Én Noémit választottam. Mit...
Kiosztotta a tanár a házi dolgozatot, és nekem kell leírnom miért ezt a személyt választottam. Mit írjak?
Az egri csillagok regény melyik epizódját találtad a legizgalmasabbnak leghumorosabbnak legszebbnek és legszomorubbnak és miért?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Házifeladat kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!