Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Leírást kell csinálnom az...

Leírást kell csinálnom az általam legszebbnek tartott vidékről. Én a tihanyi levendulást választottam. De nem tudom hogy kezdjek neki vagy mit írjak. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
2019. nov. 22. 23:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Bevezetés. Néhány szóban miért ezt választottad mi fogott meg benne. Voltál-e már ott.


Tárgyalás. Hol található. Mi a története. Lényegi információk.


Ide jöhet esetleg egy kis érdekesség tágabb témában. Például a levenduláról, mint növényről. Esetleg annak felhasználásáról.


Végül lezárás. Néhány szó ami keretet ad a fentieknek. Ha van különleges könyv vagy egyéb forrás, akkor én ehhez a részhez írnám, hogy akit bővebben érdekel a téma milyen könyvben talál róla még részletesebb információt.

2019. nov. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Andizsuzsi ***** válasza:
Kezdheted azzal, hogy hogyan került a levendula Tihanyba.
2019. nov. 23. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!