Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Segítene valaki Angol levélírá...

Segítene valaki Angol levélírás témában?

Figyelt kérdés

Az nálam a legnagyobb gond, hogy nyelvtanilag nem tudok egy rendes mondatot összeállítani próbáltam előzőleg más jellegű leveleket írni angolul, de azok katasztrófálisak voltak! Egy új feladatot adott nekem a tanárom amelyben a feladat igy szól:



You are studying in Stirling, UK. Your friend Ian wants you to go on a weekend trekking expedition with him. He sent you the following advertisement:



A Short Walking Break in the Scottish Highlands


This short break (3 nights - 3 walking days) takes you into the typical scenery of the Scottish Highlands (mountains, lochs and fast-flowing rivers), but is really easily accessible for a short break. The walk starts and finishes at Callander, the "gateway to the highlands," less than one hour by car (under two hours by public transport) from either Glasgow or Edinburgh. The route takes you through the land of highland legend Rob Roy McGregor, following paths that he followed, and stopping at Balquhidder, where he is now buried in the little kirkyard.


(www.countours.co.uk)


[link]



Write an email of 80-100 words to Ian in which you


• tell him if you have any trekking experience,


• ask about accommodation and costs,


• ask about the weather conditions and any necessary equipment.



Begin your email like this:



#angol #homework #level-íras
2020. márc. 26. 13:57
 1/2 A kérdező kommentje:
A kezd úgy az emailt után úgy van hogy: Hi Ian,
2020. márc. 26. 13:59
 2/2 anonim válasza:
Az én angol nyelvtanom is egy szenny, de jó ha megtanulsz szerkezeteket és könnyebb lesz magadtól összerakni ha jó a szókincsed. És szabadidődben is ajánlatos angol videókat nézni, mert azokból is tanulhat az ember. Remélem tudtam segíteni, mindenesetre sok sikert a jövőben.
2020. ápr. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!