Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki megtudná nekem válaszol...

Valaki megtudná nekem válaszolni a következő kérdések, Dragomán György Alagút című részletéhez?

Figyelt kérdés

1. Miként mutatja be a diktatúra természetrajzát ez a részlet?

2. Milyen módon próbálnak enyhíteni az őket körülvevő világ "szorításán" a történet szereplői?

3. Mit érez a diktatúrából Dzsata, illetve az édesanyja?



2020. máj. 11. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Meg tudná válaszolni 3 szó cunikám.

Egyébként a tanár azt szeretné, hogy TE MAGAD küzdjél.

Remélem ismered a küzdjél szó jelentését.

2020. máj. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gondolom nagyon unatkozhattál, hogy volt időd ezt leírni. Elnézést, igen egy szót leírtam. De ha nem tetszett h kiírtam ezt a kérdést, akkor miért nem mentél tovább? Miért kell 'bántani' a másikat? Kiírtam egy kérdést, és neked fogalmad sincs, hogy mi áll a háttérében. De ha még tudnád is, hogy egy munkafüzetből van, nem tudod miért írtam ki. Lehet nem is magamnak, hanem egy ismerősömnek. Lehet nincs nálam könyv, vagy hasonlók. Fogalmad sincs, hogy minek mi áll a hátterében, de mégis ilyeneket írsz ismeretlen embereknek. Hova fejlődik ez a világ? Ui: nem vagyok a "cunikád"!!
2020. jún. 15. 11:37
 3/5 A kérdező kommentje:
*elírtam
2020. jún. 15. 11:38
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem elírtad, hanem nem ismered az igekötős igéket, ráadásul nem iolvasol és nem gondolkodsz.

hiába beszélsz mellé.

2020. jún. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az 'olvasol' ige előtt nem tudom mióta szerepel 'i' betű, de most ennyi erővel én is leszólhatnálak emiatt. És képzeld, ismerem az igekötős igéket, de neked szerintem vissza kéne venned az arcodból, és az a stílus amit megengedsz magadnak... Hol marad benned az emberség?
2020. jún. 16. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!