Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Ah szegény legendák.ha ráfújna...

Ah szegény legendák.ha ráfújna az ember egy-egy ilyen szép legendára és lefújná róla az arany zománcot,a szent illatot,a titokzatosság füstjét,milyen furcsa,igénytelen valóság maradna az alján.-Hát nem kell ráfújni-mondá az asszony.Kik beszélgettek?

Figyelt kérdés
Valaki légyszi sürgősen kéne

2020. máj. 29. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Google és Wikipédia.
2020. máj. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1es...azért kérdeztem itt mert nem találtam sehol...hátha valaki segít, de te úgy látszik nem tudtál
2020. nov. 11. 21:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék, hol kerested, hogy nem találtad... Nekem nem került 5 percembe, hogy meglegyen.
2020. nov. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Gabitudoskaaa válasza:
Az ilyenek miért élnek? Nem is segítenek a másikon
2021. ápr. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha tudnád, hogy én hány embernek és mikben segítettem eddig...

Azért, mert a lusta seggeteknek nem segítek, az azért van, mert lusta seggűek vagytok. Annyi gerinc nincs bennetek, hogy amit TÉNYLEG 5 PERC ALATT meg lehet csinálni, még azt is mással csináltatjátok meg, miközben játszátok a mártírt, hogy milyen sanyarú sorsotok van, meg mennyire túl vagytok terhelve...

Ha már úgyis a gép előtt ültök 0-24-ben, igazán nem kellene, hogy annyira megerőltető legyen egy keresés megindítása, ami pillanatok alatt megadja a választ. Még csak nem is nagyon kell a válaszok között sem keresgélnetek, az első 5 találat között rendszerint ott a kérdésre a válasz.

És akkor még neked van nagy pofád, hogy „az olyanok miért élnek, akik nem nyalják ki a seggeteket első parancsszóra”. Apádnak is lehetett volna igazán jobb dolga, amikor téged megcsinált... akkor most egy tiszteletlen taknyossal legalább kevesebb lenne a világon. És ezt mondom 20+ évesen.

A névválasztásodból is csak az értelem sugárzik...

2021. ápr. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!