Ennek az 5 feladatnak a megoldását szeretném?

Figyelt kérdés

A "Feladatok"-nál az első 5 feladat megoldását szeretném ellenőrizni, mert nem vagyok biztos a munkámban, ha valaki, aki biztos abban, hogy jól dolgozott az elküldené nekem a megoldásokat, hogy tudjam ellenőrizni?


[link]



2021. jan. 21. 11:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
HA-HA jó trükk.
2021. jan. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Ez tényleg ötletes trükk, de szerintem nem dől be senki.
2021. jan. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Kiscsillag, ez úgy szokott működni, hogy TE írod le a megoldásaidat, mi pedig segítünk az ellenőrzésben.
2021. jan. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Gondolom azt hiszitek, hogy én csak ki szeretném "kunyizni" a megoldásokat, hogy egy hamis munkával büszkélkedhessek, de ha nem hisztek az embernek, akkor nem tudok mit tenni :(
2021. jan. 21. 19:13
 5/11 BringaManó ***** válasza:
100%
Ha nem tudsz ellene mit tenni, akkor azzal kb. igazoltad is, hogy eltalálták...
2021. jan. 22. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Leírtam az ügymenetet; megosztod velünk a megoldásaidat, és kijavítjuk.

Egyébként nincs új a Nap alatt, ezzel az "én megcsináltam, de nem tudom, hogy jó-e" trükkel nem te próbálkozol először. Persze lehet rá kb. 1% esélye annak, hogy igazat mond az, aki így ír, és te ebben az 1%-ban vagy benne, akkor meg peched van.

Egyébként a tanárodat pont azért fizetjük, hogy ezeket a dolgokat intézze, így neked nem kell vadidegenek segítségét kérned, ráadásul ingyen. Mondanom sem kell, hogy a magántanárok súlyos ezreket képesek elkérni óránként, akkor mi miért törjük magunkat ingyen, hogy "helyetted" megírjuk a leckét? Esetleg az ellenőrzésben segítünk, elvégre azt kb. 5 perc alatt meg lehet csinálni, és még akkor is nagyvonalúak voltunk.

2021. jan. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Valaki írt privátba, hogy küldjem el a megoldásokat, elküldtem neki és kijavította, de azért köszönöm, hogy hittetek bennem!
2021. jan. 23. 17:04
 8/11 BringaManó ***** válasza:

még akár igaz is lehet...


(de akkor miért nem írtad eredetileg is, hogy ezt szeretnéd?... miért dolgoztattad volna feleslegesen a népet?... hááát... azért nehéz elhinni a sztorit, mert mindent megteszel ellene... pedig én igyekszem, igazán...)

2021. jan. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is pont erre gondoltam. Ha megvoltak a válaszok, akkor miért csak privátban lehetett elküldeni és ellenőriztetni?
2021. jan. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 BringaManó ***** válasza:
azt még megérteném (minek "égessem magam" ezrek előtt, ha elég egy ember előtt is) – de miért nem eleve ezt ajánlotta fel, miét csináltatta volna meg velünk? namindegy, hagyjuk.
2021. jan. 24. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!