Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Radnóti Miklóstól az erőltetet...

V0dk4_MASTER kérdése:

Radnóti Miklóstól az erőltetett menetet és a nem tudhatomot kéne elemezni csak a tanár nem magyarázta el szóval az lenne a kérdés,hogy valaki ebbe tudna-e segíteni?

Figyelt kérdés
Válaszokat előre is köszönöm! :)
2021. márc. 23. 17:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

ööö... mit nem magyarázott el a tanár? Hogy hogy kell elemezni? Meg merem kockáztatni, hogy pont az lenne a lényeg, hogy MAGADTÓL elemezd.


durva...

2021. márc. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

#1: :)


Kérdező, gyanítom, hogy nyolcadikos vagy, ha ez a feladat....

És azt is sejtem, hogy nem ez az első verselemzési feladat a tanulmányaid során. Tehát nem egyszer, nem kétszer találkozhattál már verselemzéssel. Órán IS, tankönyvben IS.


Azt meg már meg sem merem kérdezni, hogy a google esetleg nincs bevezetve hozzátok? Mert én rögtön találtam több weboldalt is, ahol ott a kérdéses versek elemzése...

2021. márc. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!