Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Na valentin napra felkészültet...

Na valentin napra felkészültetek már?

Figyelt kérdés

Ilyenkorra már idelye beszerezni minden alkotóelemét az ünnepnek, mert a kötelező ajándékozás vagy a nagy összeveszések napja hamarosan már itt van!

Hogy álltok?



#ajándék #ünnep #Valentin nap #Eröltetett ünnepek
2021. febr. 12. 15:48
 1/9 anonim válasza:
85%
Mivan, nem kaptal senkitol semmit valentinnapra?
2021. febr. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Én majd az leszek aki elmegy ebbe a zerge b. sz. ó hidegbe és megveszi a kötelezö ajándékot! Bonbon virág stb. "Én az életembe nem kaptam semmit amúgy valentínnapra!

Max hisztit ha elfeledkeztem rólla! Ráhibáztál!

2021. febr. 12. 16:18
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

Házibuli lesz, mert az egyik barátnőmnek aznap lesz a születésnapja, utána a barátommal kettesben leszünk. Mindketten valami személyessel fogjuk megajándékozni a másikat, utána pedig szex lesz, de mondta, hogy kitalált valami különlegeset, szóval dupla meglepetés lesz.

24L

2021. febr. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Fel! Maximálisan. Mert eddig 8 évig bonbont vettem magamnak, de most 9. évben szív alakú pizza lesz! 😀 Minden évben adok a Valentinnek, attól függetlenül, hogy nincs senkim lassan 10 éve 😀
2021. febr. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem különösebben.
2021. febr. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
53%

Fel!köszöntjük a Bálintokat.

Ilyen hülyeséget.

Valentin nap.

Ti csak egy napon szeretitek a párotokat?

Csak egy napon ajándékozzátok meg egymást?

De azért költsetek sokat, mert a lényeg úgyis ez.

2021. febr. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én nem.Ajándék még csak lenne,vagy ha nem,vennék,csak nincs olyan akinek odaadhatnám.Szóval ilyen szempontból nem vagyok felkészülve,pont a legeslegfontosabb marad ki.
2021. febr. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nő létemre soha nem kaptam senkitől semmit Valentinra, soha nem futottam bele olyan pasiba aki hajlandó lett volna megünnepelni. Azért én régen szoktam venni apróságokat, de a jelenlegi párom még arról is letiltott hogy bármit is vegyek neki.

Kicsit elszomorít, de nem hisztizek rajta.

2021. febr. 13. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én sem. Ajándékokat tudnék venni vagy csinálni, az is ki van pipálva, hogy tiszta szívemből adnám, valamint az is, hogy nagyon szeretném a párom, csak az a baj, hogy nincs barátnőm. :'-( Ez az egyetlen dolog hiányzik már csak az életemből, de nem fenyeget az a "veszély", hogy ez is megoldódjon egy hamar. A legfontosabb dolgom nincs meg.
2021. febr. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!