Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Lehet énekből kötelező házi...

Lehet énekből kötelező házi feladatot adni és megcsináltatni úgy hogy osztályozza és vissza kell küldeni?

Figyelt kérdés
nálunk van egy ilyen tanár és nem tudom hogy küldhet e feladatot mert valaki azt mondta hogy lehet, de valaki azt hogy nem

2021. ápr. 13. 15:10
A kérdező szavazást indított:
lehet
nem lehet
18 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Gondolom lehetni lehet, hiszen a tantervben szereplő tárgy aminek kötelező a teljesítése.
2021. ápr. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne? Az, hogy tölteléktárgynak számít, nem egy hivatalos jogi státusz.
2021. ápr. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Na, már megint valami jogászkodó diák...
2021. ápr. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Minden, a tantervben szereplő, kötelező tárgy esetén ugyanazok a tanár jogai. Egy énektanár ugyanazt megteheti, mint egy matektanár, angoltanár vagy töritanár.
2021. ápr. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Persze, ugyan úgy tananyag van belőle amit le kell adni és számon kell kérni, mint minden más tárgyból. Pont az a tanár a rossz aki nem tanít, mi például többnyire a saját CD-jét hallgattuk órán (ő énekel rajta), a tananyagot meg ledarálta, miután rájött, hogy valamire jegyet is kellene adjon, hogy le lehessen zárni minket.
2021. ápr. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Me'méne?

Házit lehet adni.

Jegyet lehet adni, sőt, kötelező, félévenként többet is, hiszen ez is egy tantárgy

Házit lehet osztályozni.

Az, hogy nem egy hét múlva kell vinni Marcsi néninek, hanem maximum egy hét múlva el kell küldeni a marcsika-the-best-teacher@gmail.com-ra, az más dolog. :)

2021. ápr. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én pedig úgy tudtam hogy nem kaphatnánk.de köszönöm hogy megtudtam hogy lehet.mert a többiek szerint lehetne
2021. ápr. 13. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!