Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Milyen fémek, milyen körülmény...

Milyen fémek, milyen körülmények között reagálnak tömény kénsavval és tömény salétromsavval, és mi ennek az oka? Mi az a redukált sor? Mi a köze a fémek kémiai reakciójához?

Figyelt kérdés

2021. máj. 5. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Erre mindre rá tudnál keresni, csak kiaszott lusta vagy. :D
2021. máj. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Képzeld már rá kerestem de nem adja ki sehol. Nem írtam volna ide le, hogy ha ott megtaláltam volna.
2021. máj. 5. 13:35
 3/6 anonim ***** válasza:

1 kereséssel megtaláltam, milyen érdekes (de ettől te még h.lye maradsz):


[link]

2021. máj. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elmondom neked, hogy ötös vagyok kémiából. És köszi mert nekem nem adta ki:)
2021. máj. 5. 14:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha komolyabban érdekel a kémia, akkor ne vedd készpénznek ezt az ötöst, mert lehet a tanárod nem veszi olyan komolyan. Nem akartam bunkó lenni, de utálom az olyanokat akik olyan lusták, hogy még keresni sem képesek csak kiszrnak ide egy kérdést.
2021. máj. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Életembe először tettem ki ide kérdést. És hidd el nekem nem vagyok lust csak egyszerűen én nem találtam és ezt az anyagot még nem is vettük. De ne vedd bántásnak de nem tudom miért kell olyan embernek beszólni akit nem is ismersz. De én köszönöm, hogy segítettél:) Többet nem fogok kitenni ilyet hogy téged ne zavarjon.
2021. máj. 5. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!