Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Nem tudjatok veletlen az Egri...

Rekaxdfg kérdése:

Nem tudjatok veletlen az Egri csillagokban kimondta a kovetkezoket? 1. már 18 éves vagyok .Itt élősködjek-e itt haszontalan- kodjak-e mikor az országnak a katona kell? 2.A nemzet lelkéből ki Zengő fájdalom

Figyelt kérdés

2021. máj. 27. 15:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
71%
10. Wz a tragedia h fel sem merül a diákokban a google használata...
2021. máj. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Neeem, a tragédia az, hogy az otthon-egyéb kérdésekbe rakta be eredetileg!
2021. máj. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
12. Azt már nem is néztem...😂😂😂
2021. máj. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Az a baj az ilyen Rekaxdfg féle emberekkel, hogy 10-20 év múlva neki már dolgoznia kellene... mi több: neki kéne ellátnia az időseket is.

Na most elképzelem, hogy ott áll majd az ágyam előtt, és írja a gy.k.-ra, hogy "itt fekszik előttem ez az ürge a saját levében, kapkodja a levegőt, kékül, lilul - mi a fenét csináljak vele, válaszoljatok már?"

2021. máj. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem fogja megtanulni sem a vesszők, sem a helyes központozás használatát, sőt. Inkább ilyesmi lehet a kiírás:


"esti ten XDD micsiná XD megruh-tok symzukkel mkh.vugimunk feleym ˘˘°^^ ? yssa vizsa Nah chaiikuzik maar est ys in vogymvnkyea yea kitkot tok DXDDDX O MX IllEL"

2021. máj. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!