Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Honvágyam van, már több mint...

Honvágyam van, már több mint 2 és fél éve. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tehát Németországba költöztünk már több mint 2 és fél éve de még mindig fel jön bennem a honvágy. Barátok vannak, elfoglaltságnak járok edzeni illetve néha leülök a gép elé az otthoni haverokkal. Viszont ennek ellenére honvágyam van, szorongás és csak arra gondolok hogy mit tegyek hogy ne legyen bennem ez a borzalmas érzés... Volt már szó a hazaköltözésről illetve az otthoni leckét is el kezdtem tanulni ha hazaköltöznénk mivel az itteni tanulás bőven le van maradva. Viszont akárcsak azon kapom magam hogy túl sok kedvem nincs bármit is csinálni vagy nincs mit akkor el kezdek gondolkozni és feljön az az érzés,.. meg néha akkoris ha van mit csinálni. Anya és apa jófejek és próbálják megérteni illetve online nézünk sokszor magyar TV-t.


16/F



2020. jan. 13. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, sz*r ügy, az biztos, sajnos nincs rá gyógyír.
2020. jan. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát a honvágy már csak ilyen! Nem tudok rá ellenszert.


Én imádok utazni, de nekem már 2 hét is hosszú, akármilyen csillagos-gyémántos helyen is vagyok. Itthon vagyok itthon.

Vigasztaljon a tudat, hogy akkor jössz haza, amikor akarsz!

2020. jan. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36%
Menjetek vissza Orbánisztánba. Amúgy is túl sokan jöttök, az ember már nem tud úgy bemenni a Kauflandba, hogy ne magyarok basszák fel az agyát az úton keresztben álló kocsival, az üvöltő, mindent összefogdosó gyerekkel vagy a három soron átkiabálással.
2020. jan. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
65%

Utolsó du Bauer aber ich gebe dir Recht.

Tényleg jön sok gyökér magyar ki szerencsét próbálni, és nem teszik az embert büszkévé a viselkedésükkel, de akad itt rosszabb is mint a magyarok

2020. jan. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia, hogy vagy azóta kedves kérdező?

Mi Angliába jöttünk a nyáron. A 3 gyerek közül a legkisebb pont így érez, ahogy te is, illetve talán rosszabbul. Online oktatás van november óta, unalmas egyforma napok. Borzasztó rossz érzés nézni, ahogy szenved. De ez még csak fél év..

2021. febr. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!