Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Fogalmazásban kérem a segítség...

Fogalmazásban kérem a segítségetek. Ötleteket, pontokat kéne adni ezekhez a témákhoz, hogy mégis miről szóljanak?

Figyelt kérdés

A következő 3 téma közül lehet választani:


Ezt nem mondom el senkinek

Köszönöm, jól vagyok

Megvalósítatlan álom


2010. szept. 12. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:

3.


Leírod 1 lány álmát, amiről tudja, hogy nem valósulhat meg, aztán évekkel később mégis sikerül neki. Happy-end. Nem tom mit kell ezen ennyit gondolkozni, nekem a véremben van.^^

2010. szept. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Adhatnál akkor nekem egy kis vért, csak nem tudom a vércsoportomat !
2010. szept. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Gratulálok hogy ilyen tehetséged és optimista vagy, de fiú vagyok, és ezt sajnos nagy vonalakban írtad csak le, de igaz, ez is segítség.


Köszönöm

2010. szept. 12. 18:37
 4/6 anonim válasza:

ezek nagyon jó témák,tetszenek.

1.: lehet egy olyan titok,amit mondjuk egy barátod mondott el(persze ez kitaláció legyen,mert ugye akkor kiderül...:)) vagy esetleg egy sztori..valami,ami csak azokra az emberekre tartozik,akik ott voltak.

2.:itt én írnék olyanról pl,hogy egy betegségből felépültél,és utána hogy látod a dolgokat,amik történtek,történnek veled.vagy akár egy szerelmi bánatos csöpögős vmi,bár sztem ez lányos lenne...

3.:ha esetleg szertsz vmi sportot,és mondjuk kedvenc csapatod,játékosod van,álmodsz róla,hogy találkozol vele,de elérhetetlennek tűnik,és mégis összejön..ilyesmik.én ilyenekről írnék.

2010. szept. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szia! A 3-dikat választom én is!

és ehhez van egy ötletem is ami abból áll hogy van egy lány akit fiatal korában elhaggya az édesapja és az annyával él szomorú körülmények közt mikor a lány betölti a 15 ik szülinapját rá pár hétre az annya is meghal. A lányt intézetbe rakják de ő onnan mindig megszökik és ezzel mindig hatalmas következményeket vonz maga után míg egyszer már a rendőrséget is bevonják a folytonos szökései miatt és egy éjjelre beviszik a börtönb ahol a börtöntársa egy szihológus lesz akiel átbeszzélik a dolgokat és ennek hatására a lány visszamegy az intézetbe ahol megvárja a 18-ik születésnapját miután mer nem kell az intézetben laknia elmegy az össze spórolt pénzéből egyetemre ahol 1-ő évben nagyon boldog lesznek barátai, dolgozik , barátja van tehát rendbe jött az élete és ( az ember itt már várná a happy endet meg mindet úgyhogy ez a tetőponnt) akkor jött egy új tanár az egyetemre a lány először csak az átlag tanárt látta benne majd egyre vonzóbbnak találta a tanárt míg végül elhívta randira és ott beszélgettek és kiderült egy két dolog a tanárról először a lány nem is gyanakodott hagyta magát sodorni a szerelemmel mikor már tényleg gyanús volt hogy sok minden eggyezett a múltjukban a lány rákérdezett a tanár eredeti nevére és végül kiderüllt hogy a tanár a lány apja na nekem eddig volt fantáziám innen már a te dolgod hogy happy end lesz-e vagy sad storyRemélem hogy tudtam segíteni!Am a helyesírást ne nézze senki mert sietek!

13/L

2010. szept. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!


Utolsónak: nagyon aranyos vagy hogy ennyi sokat írtál, köszi, jó a fantáziád :)

2010. szept. 12. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!