Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Lefordítaná valaki? Magyarról...

Lefordítaná valaki? Magyarról angolra fordításról lenne szó.

Figyelt kérdés

Ez lenne a lefordítandó szöveg, aki lefordítja nekem annak iszonyúan hálás leszek ugyanis nagyon fáradt vagyok és ezen kívül is van még nagyon-nagyon sok angol házi meg törit is kell tanulnom. Szóval köszönöm!!!

Íme a szöveg:)


London két fontos része a city és a west end. A city a város üzleti központja. Ott találhatók a legfontosabb bankok, a tőzsde, a biztosító társaságok, de a Szent Pál székesegyház is. A City mindig nagyon forgalmas.

A West Endben sok-sok áruház van, például a Harrods, de vannak múzeumok, mozik, színházak, kiállítótermek és számos vendéglő, francia, olasz, japán és kínai is. A Buckingham Palace és a Parlament is a West Enden található.

De Anglia több mint London! Sok szép régi város és gyönyörű táj van még Angliában, Skóciában, Walesben és Írországban.


2010. szept. 22. 19:32
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

London has two important parts of the city and west end. The city of the city's business center. They are the most important banks, the stock market, insurance companies, but also the St. Paul's Cathedral. The City is always very busy.

The West Endben store is a lot, such as Harrods, but there are museums, cinemas, theaters, galleries and numerous restaurants, French, Italian, Japanese and Chinese as well. The Buckingham Palace and the Parliament is located in the West End.

But in England, more than London! There are many beautiful old town and beautiful scenery there is in England, Scotland, Wales and Ireland.

2010. szept. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az első jó nagy butaságokat írt. Mindjárt megcsinálom jó? :) Bár nem mondom, hogy tökéletes lesz, de megpróbálom.


18/L

2010. szept. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod, de én is tudom, hogy létezik szövegfordító. Azért tettem fel itt a kérdésem, mert attól még én is jobban fordítok.:) Azért köszi!:)
2010. szept. 22. 19:43
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, köszönöm, köszönöm!!! Aranyos vagy!:)
2010. szept. 22. 19:44
 5/9 anonim ***** válasza:

London's two important areas are the City and the West End. The City is the business centre of the city. You can find the most important banks, the stock exchange, insurance companies and the St. Paul's cathedral there. The City is always busy.

There are lots of department stores in the West End such as Harrods, but there are museums, cinemas, theatres, exhibition rooms too, and also plenty of restaurants, French, Italian, Japanese and Chinese as well. The Buckingham Palace and the Parliament are also can be found here.

But England is more than London! There are a lot of lovely old towns and beautiful landscapes in England, Scotland, Wales and Ireland.


Remélem jó lett valamennyire. Ez nem az Oxfordból való? :)


18/L

2010. szept. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
dede!!:D tökéletes, nagyon szépen köszönöm!!:)
2010. szept. 22. 20:08
 7/9 anonim ***** válasza:
"Are can be found" - ezt ugye nem gondolod komolyan?
2010. szept. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Úristen mekkora egy gyökér vagyok...Kösz, hogy szólsz 21.35-ös. Na szóval az are nem kell. Ne haragudj. :)


Mentségemre legyen szólva, nagyon fáradt voltam tegnap este. Bocs még egyszer.


18/L

2010. szept. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
semmi, köszi szépen mégegyszer!:)
2010. szept. 30. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!