Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » "Mire gondolt a költő?" Aki...

"Mire gondolt a költő?" Aki ebben az esetben a rajztanár

Figyelt kérdés

Készítsetek 3-5 fotót lépcsőkről! Legyen érdekes, elgondolkodtató, ne csak 3 gyors klikkeléssel tudjátok le!


Nem igazán jut eszembe mit lehetne.. A házunkét úgy ahogy lefotóztam de még kellene más/máshogy is :c


Valamint valaki tud lépcsős helyet Lajosmizse körzetében? xd Esetleg valami régebbi épület,.. vagy nem tudom hogy templomba fel lehet-e menni a csigalépcső miatt bár ennyiért nem hiszem..



2022. szept. 24. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Én például arra gondolnék (bár nem egy túl fantáziadús ötlet), hogy többféle lépcsőt úgy fényképezz le, hogy azokat egy lépcsősorrá tudd összemontázsolni.


Vagy ha nagyon ügyes vagy, 3 lépcsősorból tudsz csinálni egy Penrose-háromszöget.

2022. szept. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Különálló, egyedi képek kellenek o.o
2022. szept. 24. 16:40
 3/7 A kérdező kommentje:
De köszönöm ^^
2022. szept. 24. 16:40
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor például lehet ez (ez sem túl fantáziadús)


-Kórház lépcsője: ez jelenti a csecsemőkort

-Iskola lépcsője: ez jeletni a tanulás korát

-Munkahely lépcsője: ez jelenti a felnőttkort (itt nyilván keresel egy olyan épületet, amiről lerí, hogy az egy munkahelyhez tartozik, de akár a közeli kisbolt lépcsője is megteszi)

-Idősotthon lépcsője: ez az öregkort (de enélkül is megoldható a koncepció)

-Temető lépcsője: ezt gondolom nem kell külön magyarázni.


A lényeg (ami elgondolkodtat): az élet jellemezhető különféle lépcsőkkel.

2022. szept. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Nxs ***** válasza:
77%

Kint a szabadban egy híd lépcsője

Lentről fotózva fölfelé .enyhén sőtétedéskor a tetején valami fény forassal


Vagy elhagyatott aluljáró valami építmény lépcsöje


4 es zár idő

Iso 200-400 al

És kicsit emelni kell a kontraszton


És közel/közép fokuszal


Hirtelen ez jutott eszembe

Nem vagyok fotós csak random szoktam fotozni

2022. szept. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Készítsetek 3-5 fotót lépcsőkről! Legyen érdekes, elgondolkodtató, ne csak 3 gyors klikkeléssel tudjátok le!"

És ha valakinek nincs fényképezőgépe se meg a telefonja se okos, vagy nem működik épp?...

Amúgy ha klikkelésről beszél, akkor talán olyan képek is jók, amiket a neten találsz?...

2022. szept. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kecskeméten a templomoknak külső lépcsőik is vannak, nem csak csigalépcső jöhet szóba.
2022. szept. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!