Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Sokan csak azért vesznek...

Sokan csak azért vesznek háziállatot (kutya, macska, hörcsög, stb), mert képtelenek emberi barátokat szerezni?

Figyelt kérdés

2022. szept. 8. 17:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Miért vennének csak ezért?:)
2022. szept. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem ettől még az is gyakoribb ok, ha gyerek pótléknak kellenek
2022. szept. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
88%
Mért te ezért akarsz házi kedvencét tartani? Egyébként valóban az állatokban nem fogsz csalódni ez tény de nem feltétlen csak társaság hiány miatt tart valaki kutyát macskát vagy egyéb mást lehet szimplán csak szereti őket vagy több szeretett kap stb akármi ezt mindig az adott ember tudja megmondani én pl szeretem a kutyákat macskákat és van is itthon mindegyikből szimplán mert szeretem őket és jobban bízok bennük mint akármelyik emberben
2022. szept. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
4# Nem vetted be az esti tablettát!
2022. szept. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
Nekem például nincsenek barátaim de van kutyám,cicám,tengerimalacom 2 teknősöm és halaim de nem azért szereztem be őket.
2022. szept. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező!


Ha te tényleg így látod ezt, akkor nálad bajok lehetnek!

Van egy kutyám és egy macskám, és mellette vannak barátaim akikkel havonta 1-2 alkalommal össze szoktunk járni, ahogy az időm engedi.

Szeretek új embereket megismerni, én is és feleségem is.

2022. szept. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%
A 4-es hozzászólónak üzenem, hogy inkább ölelgetek egy macskát, mint a nem kívánatos ember társaimat, akiknek a többségét a hátam közepére nem kívánom :)
2022. szept. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Van háziállatom, családtag, imádom, kötődök hozzá, mindent megtennék érte. De nyilván nem a gyerekem, nem a párom, nem a barátom. Társállat. De ettől még a férjem, gyerekem nyilván magasabb szinten áll, magányos sem vagyok, vannak barátaim.
2022. szept. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%
Tehat a kérdező szerint akiknek van vallamilyen háziállata, azoknak nincsenek barátaik. Szóval az emberek kb 80%-ának. LOL Agytröszt!
2022. szept. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem ellenkezőleg. A háziállatok nagyon sok új barátsággal ajándékoztak meg minket is, és a gyerekeinket is. Másik kutyatulajok, másik lótulajok, másik cicatulajok... mindig is sok barátunk volt, igaz, egyik sem állatgyűlölő, sőt.

Mondjuk a 4-es hozzászóló fajtáját messziről elkerüljük :)

2022. szept. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!