Ha 7 + 3 = 10, akkor 77 + 33 az hogy hogy nem 100? Magyarázzátok el.


2023. febr. 8. 18:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
77+33=70+7+30+3=70+30+7+3=100+10=110
2023. febr. 8. 19:01
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

7x1+3x1=10

7x10+7x1+3x10+3x1=110

Ez a fránya tízes számrendszed

2023. febr. 8. 19:05
 3/26 anonim ***** válasza:
0%
A 100 is hülyeség, 1100 lenne helyes.
2023. febr. 8. 19:09
 4/26 A kérdező kommentje:
Nem értem :(
2023. febr. 8. 19:15
 5/26 A kérdező kommentje:
Hogy lett a 77-ből 70 + 7? Ha ketté szedjük az 2db 7-es, 7,7.
2023. febr. 8. 19:20
 6/26 anonim ***** válasza:

Kérdező - nem vagy egyedül a nagyvilágban - tessék:

[link]

:-)

2023. febr. 8. 19:21
 7/26 anonim ***** válasza:
91%
Nem vagy vicces.
2023. febr. 8. 19:23
 8/26 anonim ***** válasza:
89%
Most komolyan... Mit keresnek az ilyen emberek a tudományrovatba, először tanulják meg az alapvető műveleteket, mielőtt hülyeségeket akarnak kérdezni!!!
2023. febr. 8. 22:43
 9/26 Darius- ***** válasza:
85%

Nézd igy, ha tényleg nem érted

7+3 =10

70 +30 az 100

700 + 300 az 1000

Ha még teszel hozza barmennyit, hogyan legyen ugyanannyi mint volt ?

2023. febr. 8. 22:51
 10/26 Mojjo ***** válasza:
100%
@9: Nyilván érti, csak trollkodik.
2023. febr. 9. 00:52
1 2 3