Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Miért nem válaszol a tanár?

Miért nem válaszol a tanár?

Figyelt kérdés
Egyetemi tantárgyra kellett csinálni egy beadandó dolgozatot, amivel a jegyet meg lehet szerezni, és aminek a leadási határideje május 20-a. Én megcsináltam hamarabb, és kérte a tanár, hogy küldjük el az e-mail címére. Múlthét kedden, április 18-án küldtem el neki, azóta nem válaszolt. Ez normális, vagy írjak neki ismét?

2023. ápr. 26. 21:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Van akinél normális. Nekem még most sem válaszolt az egyik tanárom több emailemre sem pedig már egy ideje meg van a diplomám.
2023. ápr. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
56%
Én már oktattam egyetemen, volt olyan napom hogy este 6-ig bent rohadtam aztán hazaértem este fél 7-re pedig közel lakok az egyetemhez, ha van életed és családod akkor nem az lesz az első hogy még este mimd a napi 300 emailre válaszolgatsz aminek a fele hülyeség. Úgyhogy várj türelemmel majd válaszol.
2023. ápr. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hát tényleg hülyeség, igen, nagyon, szerintem is. Köszi a válaszokat.
2023. ápr. 26. 23:01
 4/15 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem nem javítja ki a beküldési határidőig, mert addig fenntartja a jogot, hogy beküldj egy jobb változatot.

Biztosan nem priorizálnám én sem a te dolgozatodat a helyében.

2023. ápr. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Úgy látszik, tényleg nagyon sokat kérek, hogy legalább egy köszönöm, megkaptam-ot reagáljon. Ez nem priorizálás, de ok. Le is zárom a témát, köszi.
2023. ápr. 26. 23:08
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
Engedd el, az összes ilyen. Határidő előtt pár nappal írj neki mégegyszer. Érdekes, másnak is van családja, mégsem hagyunk egy levelet hetekig kallódni, jól is néznék ki, ha mindenki így dolgozna. De hát ezek ilyenek, ha már valamit kellene csinálni, akkor aztán főleg megy a hisztizés, lásd a kettest. Valami párhuzamos valóságban élnek. Lehet lepontozni.
2023. ápr. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
65%

Jezus, emberek itt azt hiszik hogy körülöttük forog a világ. Nekem egyik oktatóm sem írt még ilyet beadandóra, hogy köszönöm megkaptam. Max a konzulensem, akivel azért többet kommunikáltam. De nem is várom el. Szerinted mennyi idő menne arra, ha minden hallgatónak visszaírna a beadandóira?

Majd kijavítja.

2023. ápr. 27. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Miért hinném azt? :D Szerintem ez evidens, és nem nagy dolog, nem hiszem azt, hogy körülöttem forog, egy nagyon fontos tantárgynál, amire más is épül, és rohadt fontos lenne a diplomámhoz.
2023. ápr. 27. 09:03
 9/15 A kérdező kommentje:
Valamint csak a mi csoportunk van neki, kb 35 fő, de hát továbbra sincs 10 másodperce erre. De igen, én hiszem azt, hogy körülöttem forog. :D Jól van, oké.
2023. ápr. 27. 09:05
 10/15 anonim ***** válasza:
48%
Jól látszódik, hogy a mai fiatalság mennyire bele van gyepesedve az online kommunikációba. Megsértődik, teóriákat gyárt, ocsmányolja a másik felet, közben abba belegondolnia is nehéz, hogy talán csak triviális ok miatt nem válaszol.
2023. ápr. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!