Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Megismerhetőség,igazság,bizony...

Megismerhetőség,igazság,bizonyosság:mint filozófiai probléma:Descartes,Locke és Kant álláspontja,Descartes filozófiai módszere a bizonyosság keresésében című témában szeretnék segítséget kérni?

Figyelt kérdés

2023. máj. 11. 23:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nem két mondattal megválaszolható kérdés. Azt pedig nem gondolhatod komolyan, hogy valaki csak úgy helyetted megír egy több oldalas esszét és begépeli neked ide. Menj el egy nagyobb könyvtárba és kutass utána a kérdésnek. A könyvtárosok segítenek majd, ha kéred.
2023. máj. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Filozófiai problémákról van szó.

Kidolgoztam a tételeket külföldi anyagokból.

Viszont Magyarországon fogok középszinten filozófiából érettségizni.

A hazai követelmények miatt kértem a segítséget.

Ezért tettem közoktatás, tanfolyamok kategóriába.

2023. máj. 12. 13:07
 3/3 anonim ***** válasza:
#2: Nyugodj meg, a külföldi anyagokból kidolgozott tételeid is tökéletesen megfelelnek majd. Ez nem országspecifikus kérdés.
2023. máj. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!