Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Legyszives ebben tudnatok...

Legyszives ebben tudnatok segiteni? :S

Figyelt kérdés

Amerikaban tanulok, ez az elso evem ez csak felig beszelem a nyelvet holnapra be kell adnom egy hazi dogat fizikabol es akarhol keresgelem a neten sehol sincs valasz ra a szuleim most nem tudnak segiteni egyeb okok miatt...

na szoval ez lenne a feladat:Horsepower is the common unit of power in rating engines. However, the official SI unit of power is the:____ az also kotojeles reszre kell irni a valaszt vagy mondatott nem tudom bocsanat ha rossz kategoria de hirtelen nem volt otletem a valaszokat elore is koszonom!!


2010. nov. 10. 00:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, minek a mértékegysége a lóerő.
2010. nov. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
WATT
2010. nov. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
NAGYON SZEPEN KOSZONOM MASODIK!!! megvan itt eleg szivas 80% tol adnak C az a 3 as es a legalabbmindenbol C nek kell lenni ahoz hogy atmenj o.O na de megvan nagyon szepen koszonom megegyszer mindenkinek!! :):):) tovabbi joestet.
2010. nov. 10. 00:39
 4/13 anonim válasza:
77%
Ez egy kicsit szívás meg milyen nehéz lehet kimentek külföldre úgy hogy semmit se tudsz jó nehéz lehet neked.
2010. nov. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Amúgy nekem azt írták hogy Newton
2010. nov. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
meg az utolsot nem ertem ha esetleg tudtok akkor segitsetek legyszi:When a system exchanges energy wit the environment outside the system, it is called a(n) elore koszonom!
2010. nov. 10. 01:00
 7/13 A kérdező kommentje:
utolsonak kozben fennt volt eggyik oszt tarsam es rakerdeztem facebookon es o is watt ot mondott de sajnos mar kijelentkezett amm elegge de jo bele gondolni hogy majd kesobb jo lessz csak most nehez
2010. nov. 10. 01:01
 8/13 anonim ***** válasza:
33%
Ez egy roppant alap angol mondat volt, hogy a fenebe volt neked batorsagod kimenni amerikaba ha ilyen picit sem beszeled az angolt? Szerintem kamu vagy.
2010. nov. 10. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Miert beszelsz eggyes szamban? o.O gyerek vagyok a szuleim ki jottek es en is kijottem eddig nemetet tanultam ez csak par honapja angolt de mar egeszen jol elbeszelek mindenkivel es nagyabol ertem de a valaszt nem tudom amm es az nekem miert lenne jo hogy kamubol kiirok egy kerdest? Ilyen am a rosszindulatu magyar csak igy tovabb en annak orulok hogy jo kornyeken lakunk!
2010. nov. 10. 02:55
 10/13 anonim válasza:

de sok irigy ember van ..

kérdező neked sok szerencsét mert ott kint hamarabb tanulod a nyelvet mint itt

gondolom a legtöbb lehúzós választ azt írta akinek nyelvvizsgája van és azt hiszi ő a király de még a büdös életbe nem volt külföldön !

2010. nov. 10. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!