Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogyan tanuljak törit gyorsan...

Hogyan tanuljak törit gyorsan ha 1 órám van rá?

Figyelt kérdés
Léccinke SOS!Sietnem kell mert mindjárt kezdődik a sulim és előbb adták fel! S. O. S!
2011. febr. 3. 17:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%
Magolj.
2011. febr. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
15%
Foglalkozz a leckeddel, ne a netet bongeszd ! Kezdd azzal, hogy megprobalod elolvasni azt , amit tanulnod kene, hatha ragad rad belole valami...
2011. febr. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Kezdj el tanulni. De ne siess, ha kell kevesebbet tudj,de azt tudd jól. :) Évszámokra, nevekre figyelj.
2011. febr. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
írj vázlatot, de úgylátom már elkéstem....
2011. febr. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
4%

Hát szerintem nem most kéne tanulnod pont töridoga előttxD

ilyen hülyétxD..Szerintem a tanár már 1 héttel előtte elmondja ha dogát írtok szhal..nem ilyenkor kel tanulnixD

ha így álsz hozzá megis érdemelnéd hogy 1-est írj..

2011. ápr. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
Előzö! Lehet hogy későn tanul és ha hiányzott a héten és elfelejtették neki mondani hogy doga lesz? Miért ilyenek az emberek?
2011. szept. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pont, hogy NE magolj!

Olvasd el az anyagot, ÉRTSD MEG!! Akkor ragad meg!

Mintha egy filmet néznél, képzeld magad elé. Ha olvastál/láttál filmet az adott korról, könnyebb dolgod van.

Ha ilyen kevés időd van, akkor az évszámok közül a legfontosabbakkal foglalkozz csak. (Szerintem amúgy is hülyeség azok bemagolása, persze tudom, hogy néha muszáj...)

Rövid idő alatt véleményem szerint így tudod kihozni a legtöbbet belőle.

Sőt, továbbmegyek: én úgy gondolom, hogy mindig így kell tanulni, csak persze, ha több időd van, nem olyan felületesen.

2011. szept. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm kivéve annak aki ezt írta Hát szerintem nem most kéne tanulnod pont töridoga előttxD ilyen hülyétxD..Szerintem a tanár már 1 héttel előtte elmondja ha dogát írtok szhal..nem ilyenkor kel tanulnixD ha így álsz hozzá megis érdemelnéd hogy 1-est írj.. ............Am hiányoztam és nem szóltak amúgy 5-ös lett ....mégegyszer köszikkkkeeee
2011. szept. 27. 14:59
 9/13 anonim ***** válasza:
28%
ne internetezz-.- hanem tanulj!
2011. szept. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
ügyii.:)
2011. szept. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!