Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogyan és mennyit tanultok az...

Hogyan és mennyit tanultok az olyan "magolós" tárgyakra?

Figyelt kérdés
Pl. művtöri, életrajzok, stb..
2011. márc. 22. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
semennyit... abból élek amit órán megjegyzek és így vagyok 4-es 5-ös, kivétel irodalom. arra akkor se tanulok ha muszáj és abból 2-es vagyok
2011. márc. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is csak avval maradok amit az órán hallok és így vagyok szín 5ös(mert figyelek mindig).
2011. márc. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
csak nálunk órán nem adja le az anyagot, csak föladja. ismeretlen szöveget hogy lehet benyalni?
2011. márc. 22. 20:44
 4/4 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom, hogy napi 1-2 óra tanulás nem a világ. HA magolós, ha nem! Ilyen lósz*r életrajzokat pedig... Hát én érettségire 20 költő életrajzát, munkásságát tanultam meg 5 nem túl rázós nap alatt.. Egy darab tétel olyan 4-7 oldal között volt és ebből 4db ment egy nap.. Kb. 3 órát szántam rá a napomból. Szóval így ki lehet számolni, hogy intenzív figyelés mellett egy költő életrajza olyan 10 perc. Ha a munkásságát is kérdezik felületes elemzéssel karöltve akkor olyan fél órára dagad a dolog.

A művtörire puskát kell írni... Az beteg egy tantárgy. Unalmas, száraz és még gagyi is. Viszont logikus, szóval aki megérti és el tudja képzelni azt, amit éppen vakerál akkor annak egyáltalán nem nehéz és nem magolós tantárgy.

2011. márc. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!