Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogyan tanultok? Segítség!

Hogyan tanultok? Segítség!

Figyelt kérdés

Én 8.-os vagyok, és nagyon sok és nehéz a tanulnivaló. Ti hogyan tanultok? Mert nekem ez nem megy, mert most azt csinálom, hogy órán folyamatosan szorgalmasan jegyzetelek, aztán itthon is tanulok, de egyszerűen nem ragad meg! Mit csináljak? Kezdettől fogva 4es5ös tanuló vagyok, de nem megy. A matekot meg nem értem, mert a tanár nem magyaráz, hanem csak felírja a feladatot, ad 2 percet, aztán felírja a megoldást.És nem magyaráz.

Hogyan tanuljak?

Köszi:Csusza


2009. szept. 28. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:
84%

Ha nagyon nem megy kérd meg egy osztály társadat hogy segítsen a matekban

vagy kérd meg a tanárt azzal a résszel kapcsolatban amit nem értesz

2009. szept. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hááát igen ez eléggé necces téma :) mivel senki nem szeret tanulni. engem sem ragad meg mindig az anyag. inkább magolós vagy és a humán (töri,magyar) vagy természettudományos (fizika, biosz, kémia) vagy logikai (matek) tantárgyak mennek? mert ha a magyar akkor matek tényleg nem mehet annyira ebben az esetben szerintem kérd matektanár segítségét. ha inkább a logikára hagyatkozol akkor próbáld megtalálni mindenben h ez mire hasónlit vagy h ebben mi a logika.

én tom mert 11-es vagyok és baromira nehéz h hazamek és ott a gép a tv és én is itt ülök ahelyett hogy az irodalmat seggelném mert holnap felelünk.

ha ez nem megy akkor próbálj kitűzni célokat hogy pl. most fél6ig végezni fogok mert kezdődik a szexivagynem.

2009. szept. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Én inkább nyelvtanból meg ilyenekből vagyok jó, a tanár nem csak ezt a fejezetet nem magyarázza, hanem egyáltalán nem magyaráz. Ja, és nem az, h nem szeretek tanulni, na jó, mondjuk kicsit biztos jó, mert evvel építem a jövőm, meg tanulok is, csak nem marad meg. elolvasom vagy 6x, de annyi. Nem marad meg :S .
2009. szept. 28. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!