Szerintetek miről irjak beszámolót?

Figyelt kérdés
Akármilyen témát ajánlhattok, amiről lehet kb 5-6 oldalt irni..és légyszi linleljetek hozzá olyan oldalakta ahol erről lehet olvasni..:))
2011. ápr. 23. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:

igaz történetnek kell lennie?

végülis,ha igaznak kell lennie,ha nem,írhatsz egy utazásodról.minden napról egy oldalt,és kész is:D

linket sajnos nem tudok..

2011. ápr. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

ilyent nem lehet..SS

egy témáról kell irni(pl.:a harkályok, a televizió története, fenyőfák...stb..(ezeket most kitaláltam))

és tudom, hogy rengeteg téma van, amiről lehetne irni, de nemtudom kiválasztani a megfelelőt.. emigy köszi neked hogy próbáltál valamit ajánlani..:DD

2011. ápr. 23. 21:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Én pl biztos hogy árvizekről írnék, vagy kutyákról, a városomról, vagy bármiről ami érdekel. Ülj le és gondold végig, hogy mi az, amilyen témával szívesen foglalkoznál, aztán írd be ide hátha letudjuk kicsit szűkíteni egy egy konkrétabb témára.

Engem pl érdekel a városom, és érdekel a víz, ezért egyértelmű hogy a városom vizeivel foglalkozó dolgozatot írnék, mert ezután szívesen böngészek, és 5-6 oldalt összehozni gyerekjáték :)

2011. ápr. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!