Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » 65-67 pont töri érettségi,...

65-67 pont töri érettségi, szóbelivel ez még lesz ötös?

Figyelt kérdés
Az összes 90 pontból 67 pont körül voltam, ebből még lehet ötös szóbelin?
2011. jún. 18. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
xD hogy lehet olyan rossz törit írni?
2011. jún. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha 100%os lesz a szóbelid, akkor 85%-os lesz az érettségid.

Előző, neked hogy sikerült?

2011. jún. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De ha 53 pontot érsz el a 60ból, még akkor is 5ös.
2011. jún. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi:)ez nem rossz töri képzeld el ez egy erős 4-es:)És ha van még esély akkor jobb is lesz:)
2011. jún. 18. 18:25
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
nekem 88 pont... és nem tanultam rá semmit legalábbis most
2011. jún. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Első: te egy idióta vagy, már megbocsáss. Tudod, nem mindenkinek vannak perfecto tanárai, akik két mondatra maximum pontszámot adnak az esszében. Képzeld el, nálunk még így is sikerült simán pofára lepontozni egyeseket, fel másokat. Otársamnak így lett 70%-os, pedig nem buta egyáltalán, és tanult is, az atlaszt is használta. Mit ne mondjak, én is készültem, és arra kaptam a legtöbb pontot, amelyiket a legkevésbé tudtam. A teszt nagyon könnyű volt, ott csak pár pontot veszítettem. De az esszével hihetetlenül le lehet húzni az embert. Konkrétan a fele pontszámot az adja.

És igen, a tanárunk egy hülye volt, aki a büdös életben nem tanított meg semmit normálisan.

2011. jún. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsónak: igazad van , egyetértek, nálunk is esszével húztak le, érdekes amit kinéztem atlaszból és minden ott volt arra a lehető legkevesebb pontot kaptam amit meg improvizáltam abból az esszéből meg 2 pontot vesztettem .És igen nem egyformák a tanárok se, a miénk egész évben nem tanított semmit sem, csak leadta az anyagot és kész, felelni se szoktunk. Számomra ez jó eredmény , én csak annyit kérdeztem ebből lehet e még ötös..inkább most is tanulok hajnalig, meg reggelig nem érdekel ha nem sokat alszom de megtanulom az összeset hogy jó legyen.
2011. jún. 18. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!