Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Adjatok ötletet, hogy mit...

Adjatok ötletet, hogy mit irjak a fogalmazásomba? Az a címe hogy a jövő iskolája.

Figyelt kérdés
2009. márc. 29. 22:10
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
nem vok hülye csak interneten egy tízen éves így ír ha helyes írási versenyen lennék nem így írnék de látom nagyon unatkoztok mert ennyit foglalkozni egy kérdéssel...
2009. ápr. 3. 13:28
 12/12 A kérdező kommentje:
lécci most már ne cseszegessetek,jó? ha még egyszer ilyen kérdést láttok akkor ne irjatok rá emlékezetek arra hogy egy tízen éves irta... én lezárom ezt az ügyet remélem ti is na mindegy én má többet nem írok rá(asszem, de nem bitti mondjuk ha ti is bocsátatot kértek na mindegy) szóval bocs hogy ien kérdéssel bombázlak titeket bocsi : ) (remélem szent a béke,mert nem szeretem ha valaki az ellenségem)sziasztok (különben 12 éves vagyok)
2009. ápr. 3. 13:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!