Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogyan kell pontozott vonalat...

Hogyan kell pontozott vonalat húzni word-ben ezen a szar 2007-es változaton?

Figyelt kérdés
Aláírás helye meg ilyesmi. Agyon kerestem már de egyszerűen nem találom (a súgóval valami baj van, nem nyitja meg magát rendesen)
2012. máj. 5. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:

tabulátorral

"Bekezdések" beállításánál találod a Tabulátor beállításokat is.

2012. máj. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!

Bocsánat, hogy lesz*roztam a 2007es wordöt, de már tök elegem van abból, hogy folyton piacra dobnak egy új változatot és tanulhatom újra az egészet

(ez a pontozás pont nem olyan, ezt előtte sem tudtam, de sok feladatot csinálok most, amiket 2003-mason tanultam még meg)

2012. máj. 5. 20:49
 3/6 anonim ***** válasza:

De miért kéne újratanulni?


A legtöbb opció ugyanott van, ha meg valami nagyon speckót akarsz (amit kétlek) arra meg ott a súgó.

2012. máj. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem is katasztrófa kiigazodni rajta :P
2012. máj. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2007 tényleg más mint a 2003. nekem is újra kellett tanulni.

(Tabulátor beállítás sem ugyan ott van...)

2012. máj. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát én szó szerint idegbajt kaptam tőle, így inkább visszahaladtam a korral és 2003-ast használok továbbra is!! Elvileg valahogy át lehet állítani hagyományos megjelenítésre azt is, de elöntötte az ideg az agyamat és letöröltem mielőtt rájöhettem volna, hogy még is hogyan megoldható ez.
2012. máj. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!