Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » SEGÍTSÉG! Valaki megtudná...

SEGÍTSÉG! Valaki megtudná nekem mondani, hogy az alábbi szereplők közül (lent) ki volt török?

Figyelt kérdés
Cecey úr, Bálint pap, Gábor pap, I. Szulejmán szultán, Tulipán, Werbőczy, Izabella királyné, Török Feri, Török Jancsi, Tinódi Lantos Sebestyén, Ali aga, Gergely édesanyja, Vica édesanyja, Maylád István, Komlósi Antal, Bolyky Tamás, Sárközi, Móré László, Veli bég, Matyi (kocsis), Hajván (Manda bég), Zrínyi Miklós, Zoltay István, Fráter György, Margit, Kocsis Gáspár, Fügedy, Török László, Mohamed, Szelim, Soncy Szaniszló, Fürjes Ádám, Varsányi Imre, Balázs apród, Kristóf apród

2012. máj. 16. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Így legyen ötösöm a lottón! Mármint, hogy Egri csillagokos kérdés. :D


Két dolog van.

1. Ha ez az iskolához kell, akkor rossz kategóriában tetted fel a kérdést. --> Közoktatás, tanfolyamok/Házifeladat kérdések

2. Egy kis logikával ki lehet következtetni, még akkor is, ha lusta vagy elolvasni az amúgy nagyon jó, és izgalmas könyvet.


Egyébként pedig:

I. Szulejmán, Tulipán, Ali aga, Veli bég, Hajván, Mohamed, Szelim


És olvasd el a könyvet, mert érdemes! Nem azért, mert kötelező, hanem, mert egy nagyon jó könyv, és később bánni fogod!

2012. máj. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megint én vagyok. Címke mint szex?
2012. máj. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a nevek alapján lehet látni ,de ha ezt nem olvasod el akkor mi lesz majd a Kőszívű ember fiaival?
2012. máj. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Törökök:

I. Szulejmán szultán, Tulipán, Ali aga, Veli bég, Hajván (Manda bég, Mohamed, Szelim

A többi magyar.

De szerintem is olvasd el a könyvet. ;)

2012. máj. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!