Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hogy kell ezt mondani törökül?

Hogy kell ezt mondani törökül?

Figyelt kérdés

Egy történetet írok, amelyben szeretném ha az alábbi párbeszéd törökül hangzana el. Ehhez kérném a segítségeteket, ha lehet. Előre is nagyon köszönöm szépen. (Amelyik sor mellett ott van zárójelben, hogy "ezt nem kell", azt nem muszáj lefordítani)



- Segítség! Segítség! Kérem valaki, segítsenek!

- Igen. Halló? Ez török (beszéd).

- Nincs hová mennem. Mindjárt utolérnek, és akkor végem.

- Leányom, ide bátran jöhetsz, igazak vannak az erődben, majd mi megvédünk.

- Nagyon félek tőle. Megölte az egész családomat, mert nem adtak hozzá. Már nem bírom tovább. Egészen idáig menekültem előle.

- Ne félj többet.

- Mit mond? Mond meg neki, én megvédem az életem árán is. (ezt nem kell)

- Mit mond?

- Az ifjú … azt mondja, megvéd téged, az élete árán is.

- Igazak! Erődbeli harcosok! Ki a vezéretek? Álljon elő! Vele akarok beszélni!

- Én vagyok.

- Tudom, hogy nálatok van, valaki, aki hozzám tartozik.

- Itt olyan nincs, aki hozzád tartozna.

- De igen. Beszéljünk nyíltan. Tudok egyes mást a környék helyzetéről. Van elég bajotok, ne akarjatok még többet, még sokkal nagyobbat. Ő a jegyesem, jogom van hozzá. Ezt nyílván elfelejtette elcsiripelni.

- Mondott éppen eleget.

- Ez az, aki bántani akar? (ezt nem kell)

- Mit mond?

- Azt kérdi, ez bántotta a családod?

- Igen.

- Te r*hadék! Mindjárt kimegyek és felszeletellek! (ezt nem kell)

- Nyugodj már le fiam! (ezt nem kell)

- Mondd meg neki! (ezt nem kell)

- Igazak! Harcosok! Nem sok van nekem abból, amiből már így is túl sokat pazaroltam rátok, a türelemből! Utoljára mondom, adjátok ki nekem vagy Allahra esküszöm, írmagotokat is kiirtom.

- Nincs semmilyen jog, amely alapján követelhetnéd, azok után, amiket vele tettél! Távozz, ő már a védelmünk alatt áll.

- Ne húzzatok újat velem! Barátaimmal olyan édes vagyok, mint a méz, de az ellenségeimmel, olyan, mint a lángoló szurok! Beleégetem magam a testükbe, kínozok, s csak nagy sokára ölök.

- Ha így állunk, török, akkor én meg olyan leszek számodra, mint a görög tűz, még el sem fogsz tudni oltani.

- Ki vagy?

- A nikomédiai.

- Tudd meg nikomédiai. Eddigi leghalálosabb ellenségedet szerezted meg. Nem lesz addig se éjjelem, se nappalom, míg rajtad elégtételt nem veszek.

- Bajt hozok rátok! Bocsássatok meg, nem kellett volna ide jönnöm, megteszi amit mond.

- Csakhogy mi azért vagyunk, hogy ebben megakadályozzuk.


2012. jan. 6. 19:42
 1/2 vachement_con ***** válasza:
sajnos nm tudok törökül de nagyon szeretem öket
2012. jan. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

És nem tudsz valami oldalt vagy fórumot, ahol lehet feltenni nyelvi kérdéseket?

2012. jan. 12. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!