Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Van-e oktatásügyi rendelet...

Van-e oktatásügyi rendelet arról, hogy hány kötelező olvasmányt adhat a pedagógus 6.7.8. osztályban? Ha tudtok ilyet hol találom?

Figyelt kérdés
2009. júl. 19. 17:53
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
nincs. Olvass ! így művelődsz!
2009. júl. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sincs, ez tanártól függ. Az én gyerekeim 8-10 kötelező és 10 ajánlott olvasmányt kapnak. A kötelezőkből olvasónaplót kell írniuk. Általában a felét már úgyis olvasták, a másik felével pedig végeznek augusztusra. Nagyon jó ötleteket is kaptak, voltak olyan könyvek amiket én nem ismertem (mert az én időmben még nem voltak) és nagyon tetszett nekik.

Az olvasásból soha nem lehet sok!

2009. júl. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért, hány könyvet adtak fel, hogy már rendeletet kell keresni ellene?:)
2009. júl. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nincs ilyen rendelet. de mi am általánosban 1 kötelezőt kaptunk minden évben. azt is leszerták hogy elolvasod e vagy sem
2009. júl. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

Én sem tudok ilyen rendeletről, de hidd el később örülni fogsza annak, hogy lehet, hogy sokan nem tudnak olyan alapműveltségi kérdéseket, dolgokat, amiket-ről te már olvastál, hallottál. Én imádok olvasni, és örülök, hogy sok kötelezőnk van

16/L (10.évf.)

2009. júl. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%

Én életemben 2 kötelezőt olvastam el: Rómeó és Júlia és az Antigoné.

Szerintem a 2legrövidebb kötelező olvasmány:D

2009. júl. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
az jó sok egy életre... nehogy túlzásba vidd..
2009. júl. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a legnagyobb baj, ha valaki nem olvassa el a kötelezőket vagy egyáltalán nem olvas, hanem ha erre még büszke is... :(
2009. júl. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kissé furcsának találom, hogy a kérdés egyesekből elég negatív véleményt váltott ki. Engem a tény érdekelt, hogy rendelet szabályozza,vagy tanár függő.Egyébként szeretek olvasni, tehát semmi bajom a kötelezőkkel!
2009. júl. 24. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!