Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Robinson Crusoe érvelő fogalma...

Robinson Crusoe érvelő fogalmazás?

Figyelt kérdés
Érvelő fogalmazást kell írnom, hogy ha tetszett, miért tetszett, ha nem tetszett, akkor miért nem. Erről kell részletesen érvelnem. A megadott terjedelem két A4-es oldal.

#házi feladat #Robinson Crusoe #Daniel Defoe #Érvelő fogalmazás írása
2012. aug. 25. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Sok sikert.
2012. aug. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%
Hajrá
2012. aug. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Valami segítséget kérhetnék? Mégis hogyan kezdjek hozzá?
2012. aug. 25. 18:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy elolvasod a könyvet érthetően. Azután pedig elolvasod mit írtatok órán, hogyan kell érvelő fogalmazást írni, ha nem írtatok le ilyet, akkor a tankönyved vagy az interen megnézed. Ezután összeírod mi tetszett benne és mi nem, majd szépen kidolgozod
2012. aug. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem egyrészt tetszett, mert olvasmányos, és többször is elolvastam. Másfelől a stílussal nem nagyon tudok azonosulni. Amikor a főhős egy tehetetlen pancser, és semmi másból nem áll a mondanivalója, mint "Ó, jaj, szegény fejem..." meg "Én szegény szerencsétlen..." az valahogy engem mindig lehangol. Sokkal jobb dolog tökös legényekről olvasni. Ez meg csupa balfasságot csinált. Pl kivágott egy hatalmas fatörzset, hogy csónakot faragjon belőle, faragta pár hónapig, aztán rájött, hogy olyan nagy és nehéz, hogy sose bírja vízre bocsátani. Meg még volt néhány érdekes megoldása. Olvasd el a könyvet. Szerintem jó, nem vontatott, a stílusa kissé már régies, de attól jó.
2012. aug. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!