Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Felső tagozat minden évfolyamá...

Felső tagozat minden évfolyamában 4-4 kötelező. Olvasónapló:fejezetenként, szereplők felsorolásával és a tartalom. Szerintetek nem sok?

Figyelt kérdés
2009. aug. 13. 07:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom hová jársz, a gyerekeimnek 10-15 kötelező olvasmánya volt évente felső tagozatban. Nekem sem volt anno kevesebb.

Szerintem olvasásból nem lehet elég, amiket kiírnak kötelező olvasmánynak, azoknak a nagy részét úgyis elolvasná az adott korban a gyerek. Az, hogy olvasónaplót ír belőle, nem árt.

2009. aug. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
4????? Sok????? Nekünk alsoban volt negy könyv, ha nem több, es imadtuk, felsöben meg gimiben mar egymast ertek, gyakorlatilag egy-egy hetünk volt egy könyvre.
2009. aug. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem sok, nekünk több volt! Most érettségi előtt van 10 kötelezőm és 12 melegen ajánlottam.. Ez talán sok a 4-hez képest!
2009. aug. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem az a baj, hogy olvasónaplókat íratnak. Hanem az, hogy milyen módszerrel, milyen regényekkel, hogyan akarják fejleszteni az embert. Könyörgöm én még olyan művészről, vagy tudósról, filozófusról nem hallottam aki az iskolai kötelező olvasmányokból tanult volna meg gondolkodni. Nevetséges ez az egész. Ha a gyerek hülye 1 olvasmány is sok lesz.
2009. aug. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem gondolkodni tanitanak az olvasonaploval, hanem fogalmazni es helyesen irni, szokincs gyarapitas es igy tovabb... amugy a modszerrel kapcsolatban nekem is vannak ellenveteseim, csak a felreertes elkerülese vegett... Szerintem pl jobb lenne, ha mar negy könyv (bar meg mindig keveslem), akkor negy valamilyen szabaly alapjan, de szabadonvalaszott könyv lenne. Egyreszt mindneki szivesebben olvassa, amit ö valaszt, masreszt meg igy sokkal több könyvvel ismerkednek meg, mert lehet, hogy emgtetszik neki is, amiröl az osztalytarsa irt...
2009. aug. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lóf*szt. Nem olvasnának akkor se. Ahogyan értelmes filmeket se néz a többség. Ez van.
2009. aug. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Jobban mondva nem néznek filmeket :S Ezért ótvar paraszt életmódot folytatnak majd egész életükben mert hülyék maradnak. Bár ez leginkább falvakban szokás mostanában, városban meg nem tudom mi van. Azt tudom, hogy a rendszeresen internetezők intelligensebbek mint az átlag. Akad olyan idióta is aki egy hosszabb szöveget nem tud értelmezni, azt hiszem, hogy felfogható, hogy így aki sokat internetezik /és esetleg saját blogja van, megtanult prorgramozni, akármi.../ az messze felette áll ezeknek az embereknek. Ez van :) Engem egyébként felettébb idegesítenek az ilyen falusi emberek. Mintha nem is itt élnének. Megszeretném mondani mindenkinek, hogy hülyék, hogy okosak legyenek.
2009. aug. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az utolsó hozzászólónak:Gondolom ez a hatalmas inteligenciát sugárzó szókincs internetezés közben ragadt rád. Kíváncsi lennék, hol és hogyan élsz,milyen "tapasztalat" bírtokában érzed úgy, hogy jogod van így elitélni a vidéki emberek többségét?
2009. aug. 15. 17:29
 9/9 anonim válasza:

Ez az uccsó előtti hozzszólásXD Tök igaz xP

minden gyerek utál olvasónaplót írni és ezen nem fog semmi változtani(ha csak nem adnak minden fejezetért 1000 forintot:D) TISZTELET A KIVÉTELNEK(:

2009. okt. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!