Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Egyáltalán nem értem az...

Egyáltalán nem értem az összevonást valaki help bővebben lent kérlek ha tudod segíts!?

Figyelt kérdés
Naszoval az lenne a gondom hogy nem voltam a suliban és a tanár nem hajlandó elmagyarázni h kell + szüleim sem fiatalok már szóval nem tudnak segíteni nekem nem értem az egészet ha valaki elmagyarázná hogy kell azt nagyon megköszönném!?

#matematika #összevonás #Öszevonás #öszevonás
2012. dec. 2. 10:20
 1/6 anonim válasza:
egy korábbi gyakori kérdéses linkel tudok szolgálni itt le van írva http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__hazife..
2012. dec. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ömm nem az algebrai hanem a 6. osztályos anyag Öszevonás ;)
2012. dec. 2. 11:16
 3/6 anonim válasza:
ja a tizedes törtek összevonása?ha az akk itt egy link ahhoz is [link]
2012. dec. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen köszönöm de ha még 1 dologbol tudnál segiteni aza sima törtek öszevonása :D
2012. dec. 2. 11:34
 5/6 A kérdező kommentje:

Oh várj..:D

Ez van a könyvben is csak nekem ez tul magas mármint ugy "magas" hogy nem tudnád elmondani könyeben ?:D

2012. dec. 2. 11:36
 6/6 A kérdező kommentje:

+ Ha valaki azt is eltudná mondni hogy hogyan oldjam meg a tüzedes törti feladatot hogyha nem tudom h mi az elöjelök csak pl igylevan irva?:

0,29 + 3,708 + 0,9=___

2012. dec. 2. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!