NÉMET FOGALMAZÁS!?!

Figyelt kérdés
témája annyi, hogy egy buliról kéne írnom. mondjuk egyszer csináltam a legjobb barátnőmnek egy meglepetés bulit, elötte megbeszéltem a szüleivel, hogy lehet-e náluk a buli, összeszedtem a barátait, sütöttem tortát és úgy tett mindneki mintha nem is érdekelne minket hogy ma szülinapja van. aztán mindannyian tortával és ajándékokkal a kezünkben énekeltünk az ajtójában. a szülei rendeltek nekünk pizzát, társasoztunk beszélgettünk, jóléreztük magunkat.

2012. dec. 13. 17:47
 1/8 anonim válasza:
És most azt várod tőlünk, hogy megírjuk neked a fogalmazást??????
2012. dec. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen
2012. dec. 13. 17:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem, mi akar lenni:" társasoztunk "
2012. dec. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Gesellschaftspiel spielen. Társasjáték. Így se?:)

Amúgy nem fogom megírni helyetted, kérdező.

2012. dec. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De, így már értem....:) öt szuka, öt kan...társasjáték...:))))
2012. dec. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
kösz homikák megoldottam
2012. dec. 13. 20:25
 7/8 anonim válasza:
szívesen homika
2012. dec. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ich habe für meine Freundin eine Überraschungsparty vorbereitet. Vorher habe ich mich bei ihren Eltern erkundigt, ob wir die Party bei Ihnen zuhause machen dürfen. Sie waren damit einverstanden. Ich habe ihre Freundinnen und Freunden benachrichtigt, die Party konnte losgehen. Ich habe eine Torte für sie gebacken. Wir haben uns so angestellt, als wüssten wir gar nicht, dass sie heute Geburtstag hätte. Dann haben wir uns alle vor ihrer Tür mit den Geschenken und Torten in der Hand versammelt und sangen zusammen: Happy Birtsday liebe...happy birtsday to you.

Ihre Eltern haben uns Pizzas bestellt, wir haben gespielt, uns unterhalten und wir haben uns richtig gut amüsiert.

---------

Remélem, a tied jobb lett...:)

2012. dec. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!