Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Németül kéne írni karácsonyi...

Németül kéne írni karácsonyi fogalmazást írnom? Múlt időben de nem vagyok jó a németből.

Figyelt kérdés

Ezt lefordítani.. Másnap elmentünk a mamáékhoz őket is megajándékoztuk csak este értünk haza. Szilveszterkor barátnőméknél voltam házibuliba. nagyon jól éreztük magunkat sokat röhögtünk. január elsején csak aludtunk.

pihentünk. Szabadidőmben sokat találkoztam a barátnőimmel mentünk vásárolni moziba.



2013. jan. 13. 14:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Am nächsten Tag haben wir unsere Großeltern besucht, unsere Geschenke an sie überreicht und gegen Abend sind wir wieder nach Hause gegangen. Den Silvester habe ich bei meiner Freundin verbracht. Sie hatte für uns eine Party veranstaltet, wo wir uns sehr amüsiert hatten. Am Ersten Januar haben wir uns ausgeschlafen und ausgeruht.

In meiner Freizeit habe ich mich öfters mit meinen Freundinnen getroffen, sind einkaufen und ins Kino gegangen.

2013. jan. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jujj nagyoon aranyos vagy köszönöm szépen :)))
2013. jan. 13. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!