Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Segíteni valaki karácsonyi...

Segíteni valaki karácsonyi fogalmazást angolra fordítani?

Figyelt kérdés

Nem vagyok valami jó angolból, és az a feladat hogy írjunk egy karácsonyi fogalmazást, amit majd fel kell mondani. A bevezetést meg a befejezést sikerült megírjam, de a tárgyalás nem nagyon megy. Légyszi aki jó angolos legyen olyan kedves és fordítsa le nekem. Természetesen a zöld kéz megy. :) Előre is nagyon köszönöm.



Már nagyon vártam december 24.-ét mert imádom a karácsonyt. A legszebb időszaka az évnek.

Anya már előte való nap egész nap a sütött-főzött hogy az egész ünnepi menü elkészüljön. Végre eljött huszonnegyedike. Együtt feldíszítettük a karácsonyfát majd átadtuk egymásnak az ajándékokat. Véleményem szerint ez a karácsony legjobb része. Másnap eljött hozzánk egy csomó rokonunk. Velük egésznap beszélgettünk, ettünk és családi videókat és fényképekett nézegettünk amiken nagyokat nevettünk. Miután a karácsony nagyon jó hangulatban eltelt, már alig vártam a szilvesztert, mert tudtam hogy hasonlóan jól fog telni. Igazam is lett. A barátaimmal buliztam egész éjjel, és a hangulat fantasztikus volt. Bár másnap erős fejfájással ébredtem, ez valószínű a sok pezsgőnek volt köszönhető amit az előző nap ittam, dehát valamit valamiért.



Tudom hogy elég fura fogalmazás, de most ennyi tellett tőlem :D

Elre is köszi annak aki esetleg lefordítja.


2013. jan. 6. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó lenne ha legalább belekezdenél az angolba. Nem baj ha sok hiba van beene.
2013. jan. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát megpróbáltam, de szerintem tele van hibával. Illetve 2 mondatot egyáltalán nem tudtam hogy kell, azokat magyarul hagytam.


Already I was looking forward to December 24th because I love Christmas. The most beautiful time of the year. Anya már előte való nap egész nap a sütött-főzött hogy az egész ünnepi menü elkészüljön.

Finally came the twenty-fourth. Together we had decorated the Christmas tree and we gave the presents each other. In my opinion this was the best part of Christmas. The next day came to us a lot of relatives.

We talked with them all day, and we saw family videos and photos and were laughed at them. After a very good atmosphere of Christmas past, I could not wait for New Year's Eve, because I knew it it will take are similarly well. I'm right it was. I was at a party with my friends all night and the atmosphere was amazing. Although I've got a very prominent headache next day, but it was probably because of champagne which I drank the previous day. De valamit valamiért.

2013. jan. 6. 18:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem is olyan rossz.


"Seeing is believing."

"It's worth a try."

....

2013. jan. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia.Nem tudom,hogy a 3. válaszoló milyen nyelvtudással rendelkezik de ez tele van hibával... annyira nem rémes,hogy ne tudd beadni,ugyanis ha jól gondolom akkor angolból nem vagy nagy szinten így meg elfogadott ez a fogalmazás is. Nem lett nagyon rossz, de még nyelvvizsgára azért ne készülj :)
2015. nov. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Köszönöm szépen amit leírtál fogalmazást, megmentetted az életemet egy angol 1-es től :D
2016. jan. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!