Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mesét kell írni, miért elkerül...

Mesét kell írni, miért elkerülhetetlen, hogy elkéssünk a suliból?

Figyelt kérdés

Egyszer volt, hol nem volt...

olyan mesét kell írnunk, ami arról szól, hogy miért elkerülhetetlen, hogy elkéssünk az iskolából

egyszerűen semmi sem jut eszembe, segítsetek

köszönöm



2013. febr. 9. 09:18
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

én valami kalandosat írnék. :) pl. reggel időben felkelt Rozi, de akkor észrevette, hogy a kis kutyája megette a táskája egy részét. mégsem potyoghat ki a tanszer útközben, gyorsan keresni kellett egy másik táskát. közben telt-múlt az idő, de nem talált. megnézte mindenhol, az ágy alatt, a konyhában, még a padláson is, de használhatót nem talált. gyorsan átment a szomszéd nénihez, neki annyi mindene van! be is kopogott.

-csókolom Marika néni, lenne esetleg egy olyan táskája, ami...

de Marika néni beléfojtotta a szót.

-Jó, hogy jössz Rozikám, levennéd nekem azt a befőttet a polcról, amit még akkor csináltam, amikor.... (folytasd. :) )

És Rozi nem szabadulhatott a szomszéd néni fogságából. A végén kiderülhet, hogy nem volt táskája, Rozi már késésben van, otthon felejti a bérletét, le kell szállnia a buszról, stb-stb.

2013. febr. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!