Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Általános iskolás 7. osztályos...

Általános iskolás 7. osztályos tanulókat viszek 2 hét múlva versmondó versenyre. Vicces, tréfás verset kell mondani. Tudnátok ajánlani ilyen típusú verseket?

Figyelt kérdés
2013. febr. 12. 20:24
1 2
 1/15 BKRS ***** válasza:

Ez egy hosszabb darab:

[link]

Részletenként is értelmes, esetleg fel is oszthatják néhányan maguk között.

2013. febr. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Tréfás verset?

Talán a Didergő király Móra Ferenctől.

[link]

Vagy Zsémbes Zsófi ébredése

[link]


Szilágyi Domokos: Tréfás mese

[link]


Még ami eszembe jut:

[link]

2013. febr. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Az én fiam versenyt nyert Petőfi: Ide kislány című versével. Nem túl hosszú, de nagyon jól szavalható.
2013. febr. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Vagy még Arany Jánosnak is van

sok jópofa verse

2013. febr. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Sikerült verset találni?
2013. febr. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az érdeklődést. igen, két verset találtam, az egyik Petőfi Sándortól az Ide, kislyány, a másik pedig Az egyszeri-kétszeri fánk Jankovich Ferenctől. Nagyon izgulok, remélem, jó lesz minden. Jövő héten pénteken lesz a verseny, minden nap próbálunk rá. Esetleg valamilyen ötlet, tanács van-e, amit hasznosíthatnék? Előre is köszönöm mind a segítséget , mind az érdeklődést.
2013. febr. 22. 18:38
 7/15 A kérdező kommentje:
Az Ide , kislyány című Petőfi - verssel megnyertük a szavalóversenyt! :) Köszi a tippeket mindenkinek! :)
2013. márc. 10. 19:38
 8/15 anonim válasza:
Gratulálok, az egy verhetetlen vers, a fiam is csont nélkül nyert vele!!!
2013. márc. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszi, így van és nagyon köszi a tippet is ;)

Április 11-én A Költészet Napján rendezendő versenyen szerinted gond lenne, ha ezzel a verssel menne megint? Vagy nem ajánlatos?

2013. márc. 13. 00:32
 10/15 anonim ***** válasza:

Ha nem ugyanott lesz a verseny, akkor nyugodtan.


Az én lányom is megnyerte 4. osztályban a városi mesemondó versenyt, egész évben vitték más iskolákba mesemondó versenyekre, ezzel a mesével mindig első lett.

2013. márc. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!