Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Helyes ez a német fogalmazás?...

Helyes ez a német fogalmazás? Nagyon alapvető, témája a napirend.

Figyelt kérdés

Mein Tagesablauf

Ich stehe jeden Morgen um 6.30 Uhr auf. Dann frühstücke ich. Ich esse überhaupt Butterbrot und ich trinke Tee oder Wasser. Anschleießend putze ich meine Zähne und gehe von zu Hause Wes, da der Bus bald kommt. Von 8 bis 2 Uhr bin ich in der Schule. In die Schule esse ich 2 oder 3 Sandwich. Dann mache ich meine Hausaufgaben und ich lerne. Gegen 20.00 Uhr dusche ich mich. Am Abend chatte ich im Internet mit meinen Freunden. Ich esse Abendessen nicht. Dann sehe ich von 20.30 bis 22.00 Uhr fern. Bald schlafe ich.

Ezt a szöveget még ki kellene egészítenem valamivel, csak nem tudom, hogy mivel. Még kellene hozzá kb. 4-5 mondat, ilyen egyszerűbbek. A segítségeket előre is megköszönöm! :)



2013. máj. 11. 11:40
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
Végére írhatod: Um 10 Uhr bin ich müde und gehe ins Bett. elejére. Ich mache mein Bett und gehe ins Badzimmer.
2013. máj. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Mein Tagesablauf

Ich stehe jeden Morgen um 6.30 Uhr auf. Dann frühstücke ich. Ich esse nur Butterbrot und trinke Tee oder Wasser dazu. Anschließend putze ich meine Zähne und gehe von zu Hause weg, da der Bus bald kommt. Von 8 bis 2 Uhr bin ich in der Schule. In der Schule esse ich 2 oder 3 Sandwiches. Dann mache ich meine Hausaufgaben und lerne. Gegen 20.00 Uhr dusche ich mich. Am Abend chatte ich im Internet mit meinen Freunden. Ich esse kein Abendessen(Abendbrot). Dann sehe ich vom 20.30 bis 22.00 Uhr fern. Danach gehe ich schlafen.

2013. máj. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

1#,

" Ich mache mein Bett und gehe ins Badzimmer."

---------

...ins Badezimmer.

2013. máj. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
Igen elírtam bocsi, amúgy te milyen szinten beszéled a nyelvet és mióta tanulod?
2013. máj. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
1973-ban kezdtem el. 74-óta Németországban élek. Már nem tanulom a nyelvet, csak gyakorlom.
2013. máj. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim válasza:
de jó neked én lassan egy hónapja tanulom, de tetszik bár eléggé döcögősen megy de nem adom fel!!!
2013. máj. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Mi benne a "döcögös"?...:) Hátha eszembe jut valami, ami segíthet neked is.
2013. máj. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
Bennem van a probléma, mert sokszor keverem az angollal. Nagyon kedves tőled!
2013. máj. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Mintha láttam volna egy ilyen kérdést...:)


Magold be magadnak azokat a német szavakat, amik angolul ugranak be. Amikor németet tanulsz, törekedj arra, hogy németül gondolkozz! Igaz ez nem megy egyböl, de késöbb sokat segíthet.

2013. máj. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim válasza:
Próbálkozom, csak nálam lassabban megy! :(
2013. máj. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!