Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Segitene nekem valaki lefordit...

Segitene nekem valaki leforditani egy szoveget?

Figyelt kérdés

Sehr geerte Damen und Harren,

wir interessieren uns für die von Ihnen angebotene Wohnung.Meine Lebensgefahrtin,Manuela Lindermann,ist Eryieherin und arbeitet in einem Kindergarten in Sennesstadt.

Ich bin 27 Jahre alt,Kaufmann und habe eine Versicherungsagentur im Raum Brackwede,Sennestadt und Senne.

Wir haben keine Kinde,suchen aber eine grossere Wohnung,weil ich ein Arbeitszimmer brauche.Ich bitte Sie um weitere Informationen zu der angebotenen Wohnung.Bitte schicken Sie die Unterlagen an die Adresse Oben oder rufen Sie uns einfach an.Über einen Besichtigungstermin würden wir uns sehr freuen.


Mit freundlichen Grüssen


2009. okt. 26. 15:55
 1/1 anonim válasza:
12%

Nagyon geerte hölgyeim és vár,

mi érdekli az ajánlat Önnek Wohnung.Meine Lebensgefahrtin, Manuela Lindermann a Eryieherin és dolgozik egy óvoda Mountain City.

Én 27 éves, egy kereskedő és egy biztosítási iroda a térségben Brackwede Sennestadt és Senna.

Jelenleg nincs gyermekem, de ha egy nagy lakásban, mert kérdezni brauche.Ich egy tanulmányt, hogy a további részleteket lásd az ajánlatok Wohnung.Bitte megküldi a dokumentumokat a fenti címre, vagy hívjon an.Über egy megjelenítési kinevezés szeretnénk nagyon boldog.


Tisztelettel:

2009. okt. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!