Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » A leánykám most pótvizsgázott...

Gyöngyi123 kérdése:

A leánykám most pótvizsgázott egy szakközép iskolában. Matekból többek között azt a pocsék kérdést kapta, hogy Két szám négyzetének különbsége 28, a két szám különbsége pedig 2. Találgatással oldotta meg, ezért kevés pontot kapott rá?

Figyelt kérdés
Bár én érettségiztem, de utólag sem tudtam neki segíteni. Ugyan már, mondja meg valaki, hogy hogyan kéne ezt levezetni! És minek egy jövendő ápolónőnek ilyen példákra felkészülni? Gyöngyi
2013. aug. 28. 19:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ez egy eléggé könnyű feladat volt, ha ezt nem tudta, vagy legalábbis csak tippelgetéssel, az elég gáz. Én is s*ar vagyok matekból, de ennyit azért tudok. És már nem azért, de egy ápolónőből legalább azt kinézi az ember hogy művelt. És ez hozzátartozik az alapműveltséghez. Jó, nem mondom, egy nyolc általánostól nem várom el.
2013. dec. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!