Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Nehezen megy a matek, nehezen...

Nehezen megy a matek, nehezen tanulom (? )

Figyelt kérdés
Ugyan eddig minden évben meglettem ötös matekból, és bár nem mondom, hogy vért kellett izzadnom, de sosem ment könnyen. Figyelek órákon, de a tanár nem magyaráz valami jól, ezért otthon kell megtanulni az anyagot, ami nekem kisebb problémát okoz. Kifejezetten lassan és nehezen tanulom ezt a tantárgyat, gyakran nem értem, rengeteget gondolkodok a feladatokon, sok időbe telik, mire rájövök a megoldásra. 8. osztályos vagyok, és nagyon aggódom, mert közeleg a felvételi, nem szeretném, ha a matekon buknám el. Tudtok valami tippet, tanácsot adni a tanuláshoz, a házi feladatok elkészítséséhez? Hogyan tudok a lehető legjobban felkészülni a felvételire? Vannak esetleg hasznos oldalak a neten?

2013. szept. 2. 16:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A neten nagyon sok hasznos oldal van. Könnyen megtalálod. Én azt tanácsolom, hogy bátran kérdezz itt, és kapsz útmutatást. Vagy megoldást is, akár. Aztán már könnyebb lesz Neked is kibogozni a feladatot. Fel a fejjel, menni fog! Ne izgasd magad!
2013. szept. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ és a biztatást :)
2013. szept. 2. 20:02
 3/11 Tom Benko ***** válasza:
100%
És a legfontosabb: gyakorolni^3!
2013. szept. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, az meglesz!:D
2013. szept. 3. 18:42
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Tom Benko, hagyjad ezt a gyereket. Biztos sokat rágja magát és gyakorol. Minél több ilyen diák kellene. 1-es vagyok. Kedves kérdező, nyugodtan írj privátban, amiben tudok segítek és csak hangsúlyozni tudom, hogy menni fog. Legyen több önbizalmad. Hasonló a helyzet, ismerek ilyen diákot. Ismétlem csak magam: Ne izgasd magad, menni fog. Segítünk!
2013. szept. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Próbáld meg a" matekmindenkinek.hu"-t.Nagyon nagyon jó!!!
2013. szept. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2013. szept. 4. 16:52
 8/11 A kérdező kommentje:
Ez az oldal egyébként néhány videót leszámítva teljesen ingyenes?
2013. szept. 5. 17:24
 9/11 anonim válasza:
Sajnos fizetős, de ha megveszel egy évfolyamot akkor világosan elmagyarázzák, vannak gyakorlási lehetőségek, vannak tesztek, értékelik a megoldásaidat.Annyiszor nézheted vissza ahányszor csak akarod.Szóval szerintem megéri megvenni.
2013. szept. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem baj, akkor megveszem:) köszi
2013. szept. 6. 14:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!